Vaše zpráva byla odeslána.

Kariéra v Trigemě

AKTUÁLNĚ HLEDÁME

 
 

V současné době představuje Trigema skupinu téměř padesáti společností uspořádaných do holdingové struktury s konsolidovaným vl. kap. 0,9 mld. Kč. Společnosti jsou zaměřeny na:

  • development
  • stavebnictví
  • facility management
  • cestovní ruch
  • věda a výzkum

Jednotlivé segmenty zastupují společnosti - Trigema Development, Trigema Building, Trigema Facility. V oblasti cestovního ruchu působí hotel Academic s kongresovým centrem, sportovní areál Monínec, restaurace Trifot nebo nově vznikající Vinařství Dog in Dock ve Veselí nad Moravou. Vědu a výzkum zastupuje Vědeckotechnický park a Park vědy v Roztokách a nově také společnost Trigema Startup.

Mezi nejvýznamnější realizované akce patří stavba rezidenčního projektu SMART byty v Nových Butovicích, který nabídl na 300 nových bytů a množství nebytových prostor určených pro obchody, restaurace, kavárny a jiné provozovny. Projekt pokračoval v trendu chytrého bydlení, který firma začala nastavovat už na dřívějších projektech. Patří k němu nízkoenergetické byty, promyšlené dispozice, dobrá lokalita, důraz na bezpečí a zdraví nebo využití využití moderních technologií. V roce 2017 a 2018 byly dokončeny rezidenční projekty v Letňanech, Horních Měcholupech, Stodůlkách, Řepích a aktuálně se také dokončuje první regionální projekt v Plzni. Dohromady se během dvou let postavilo také téměř 300 bytů.

Od svého založení si Trigema a.s. vede jako stabilní a progresivní společnost. To vše při každoročním nárůstu počtu zaměstnanců, kteří jsou pečlivě vybíráni a specializováni na odborníky v daném segmentu. Převážná většina společnosti je složena z autorizovaných inženýrů a techniků. Cílené vzdělávání pracovníků včetně požadavků na odbornou způsobilost patří k základním pilířům firemní kultury.


Kontaktní formulář
 
 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.