Vaše zpráva byla odeslána.

Aktuální stavby

NMN@Holešovice

CHYTRÉ BYDLENÍ NMN@Holešovice je další z bytových domů Chytrého bydlení a zanedlouho vyroste v pražských Holešovicích. Tento šestipodlažní projekt vychází z osvědčeného konceptu a nabídne po dokončení 32 moderních bytů, které budou v kategorii Chytré bydlení Plus. Architektura domu vychází ze stávající okolní zástavby a vhodně na ni navazuje. Nejvyšší podlaží přitom mírně ustupuje do pozadí a navozuje dojem šikmé klasicistní střechy. Nejzajímavějším prvkem projektu je zejména rozlehlý vnitroblok, který bude sloužit pouze majitelům domu k oddychu a relaxaci.

Počet bytů: 32
Počet garáží: 35
Komerčních ploch: 203,5 m2 Dokončení: IIIQ 2019

www.nmn-byty.cz

KLR@Plzeň

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ KLR@Plzeň je zasazen do ulice Kollárova, jen necelých 500 m od Velké Synagogy, jedné z dominant Plzně. Ještě blíže je situováno největší plzeňské nákupní a zábavní centrum, Plzeň Plaza. Přímo prémiové umístění projektu je jednou z největších výhod prvního mimopražského projektu Trigema Chytré bydlení.

Počet bytů: 82
Počet garáží: 100+
Dokončení: IIIQ 2018

www.klr-byty.cz

Monínec - rekonstrukce

Penzion Javorka byla původní budova s ubytováním na Monínci. Na jejím místě vzniká nová moderní budova. Nový penzion bude poskytovat ubytování ve stejném standardu jako Hotel Monínec***+ a návštěvníkům se otevře v prosinci 2018.

Javorka nabídne na třech patrech kromě ubytování také konferenční místnost a pohodlné zázemí pro Hotelovou lyžařskou školu a půjčovnu. Celkem 20 pokojů bude velice podobných pokojím na hotelu. V nejvyšším patře vzniknou navíc tři apartmány s kuchyňským koutem, ty však plánujeme otevřít pro veřejnost pouze v letních termínech. V neposlední řadě Javorka nabídne ubytování pro hendikepované, které nám zatím na Monínci chybí. Celkem zde vznikne 20 pokojů s 54 lůžky.

Počet pokojů: 20
Apartmánů: 3
Lůžek: 54
Dokončení: IVQ 2018

www.moninec.cz

Cyberdog

TECHNOLOGICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM CYBERDOG - Projekt, který je svým konceptem jedinečný, je založený na pokroku 21. století. Od zpracování vize až po samostatnou realizaci zabral více než rok. Není to klasické informační centrum, s jakými se člověk běžně setkává.

Stavba je složena ze dvou pater. Svým tvarem má připomínat hlavu a tělo psa, materiálem vesmírnou loď z budoucnosti. Cyberdog je prostor dělený na robotické pracoviště, vozíkovou dráhu umístěnou nad místy pro návštěvníky a prostor s projekcí, kde se promítají ukázky ze světa technologií. Díky speciální úpravě skla pomocí folie určené pro projekci budou mít kolemjdoucí možnost vidět projekci i z pěší zóny před objektem.

Investice: 20+ mil. Kč
Autor konceptu: David Černý
Místo: Seydlerova ul., Praha 5-Stodůlky
Dokončení: IVQ 2018

www.cyber-dog.cz

Další stavby

Vinařství Dog in Dock

Přístavba VTP

Zateplení BD Roháčova

Zateplení BD Sezemínská

Kontaktní formulář
 
 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.