Your message was send.

Media

Magazín 3GEMA: 2019/2

20. 11. 2019

Již v minulém vydání tohoto časopisu jsme se rozepisovali o tom, že Trigemě je letos 25 let. Dětské nemoci a celou školní docházku, včetně absolvování univerzity, už máme za sebou. Díky opakujícím se úspěchům se proto také před námi otevírají nové vize a cíle, které je vzrušující naplňovat. Jednou z těchto výzev je přinášet do veřejného prostoru projekty, které se od těch stávajících odlišují. Architekturou, designem nebo i kvalitou provedení a stavebních postupů.


Ve spolupráci s architekty, projektanty a dalšími odborníky proto také připravujeme hned několik objektů, které se stanou přínosem do lokalit, kde vyrostou. Například v atraktivní oblasti pražské Invalidovny, kde je v současnosti budova národní kulturní památky původního areálu Invalidovny a park Kaizlovy sady. Přímo naproti nim vznikne projekt Nové Invalidovny, jež v sobě propojí osobitou invenci umělce Davida Černého a architektů Davida Wittasska a Jiřího Řezáka.

Ještě vyšší ambice má pak projekt multifunkční výškové budovy TOP TOWER. A to doslova. Stane se totiž nejvyšší budovou u nás. Návrhu projektu si již všimli nejen v Česku, ale i v zahraničí. Vedle toho se snažíme samozřejmě rozvíjet i další aktivity.

Monínec se proto také opět stává jedním z prvních areálů, kde si můžete zalyžovat. V tomto roce však čtvrtstoletí od vzniku neslaví pouze Trigema. Tím dalším je i Centrum Paraple, které dlouhodobě podporujeme jak finančně, tak prostřednictvím stavební pomoci a poradenství. Listopad je zároveň měsícem, kdy se vyhlašují výsledky a otevírá výstava těch nejlepších prací Czech Press Photo. Letos již po pětadvacáté. Gratulujeme!

Contact form
 
 
Your data is protected.

The personal information provided will be used to contact the customer and create a business offer.
Details about the processing of personal data as well as the rights of the client can be found here.