Your message was send.

2017 | CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany

Bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ CLB@Letňany, který se začal stavět na sklonku roku 2015, byl vyprodán (75 bytů) současně s probíhající kolaudací. Jednalo se o vůbec první bytový dům z konceptu Chytrého bydlení. Všeobecně byl zařazen do základní kategorie a byl určen především těm klientům, kteří vyhledávali finančně dostupné bydlení v moderním, nízkoenergetickém projektu.
Bytový dům CLB@Letňany je viditelný již z dálky. Z vyšších pater tohoto 14podlažního objektu je výhled jak na centrum Prahy, tak směrem do Středočeského kraje. Například v nejvyšším podlaží je byt s podlahovou plochou 118,8 m2, který je proto také vybaven nejen nadstandardním obývacím pokojem, ale také dvěma terasami. Tento prostor nabídla Trigema zájemcům rovněž prostřednictvím virtuální 3D prohlídky. Naopak nejmenší byty mají necelých 34 m2. Projekt je v kategorii Chytré bydlení, díky čemuž nabízí mimo jiné izolační plastová okna s trojskly a nucené větrání v podobě individuální rekuperace. Budova je velmi úsporná, je v energetické třídě B.
Contact form

By submitting the form, I accept the conditions of processing of personal data by Trigema - their processing will take place in order to send a response to the complaint and possible creation of a business offer.

 
Your data is protected.

The personal information provided will be used to contact the customer and create a business offer.
Details about the processing of personal data as well as the rights of the client can be found here.