Úvod Kariéra Nabídka pro studenty Zkušenosti absolventů: Tomáš Sedláček

Tomáš SedláčekŠkola: ČVUT
Fakulta: Stavební
Obor: Stavební inženýrství
Dokončení: 2026

Jmenuju se Tomáš a jsem studentem Stavební fakulty ČVUT. Při škole jsem se rozhodl najít si brigádu, kde bych mohl využít své znalosti ze školy v praxi.

Podílet se na
velkém projektu…

Na školní akci jsem se dozvěděl o Trigemě a vzápětí jsem se rozhodl ji oslovit s prosbou o brigádničení. Povedlo se a já jsem začal pracovat na projektu stavby bytových domů na Smíchově. Od začátku mě na práci bavila především možnost pracovat s reálnými výkresy a podílet se na výstavbě většího projektu.

Skloubení studia
a práce

Kombinace práce se studiem může být časově náročná, ale není to nic nezvladatelného. Díky brigádě v Trigemě jsem získal zejména praxi, kterou budu potřebovat. Zatím pracuji na menších úkolech, jako je práce s excelovými tabulkami nebo měření na stavbě, ale za svěřenou práci nesu plnou odpovědnost. Když potřebuji, mám k ruce zkušené kolegy, kteří mi vždy rádi poradí či všechno vysvětlí.

Praxe, praxe
a zase praxe

Na brigádě v Trigemě nejvíce oceňuji možnost získat tolik důležitou praxi a tím i náskok v budoucím profesním životě, příjemný kolektiv, možnost domluvy pracovní doby a vydělání si peněz během studia.

Zajímáte se o stáž?

Ozvěte se nám, možná čekáme právě na vás.


Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Na tomto místě najdete i všechny potřebné informace o volné pozici, popis toho, co vás při práci čeká, naši nabídku i požadavky, které jsou k pracovní pozici potřeba.


Ozvěte se nám nebo nám zanechte kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" nahrát svůj životopis s krátkým motivačním dopisem, ve kterém nám dáte vědět, proč máte o pozici zájem. Pak už stačí jen vyplnit stručný formulář se základními otázkami týkajícími se konkrétní pozice. Dáváme přednost těm zájemcům, kteří vyplní celý dotazník.
Máte chuť u nás pracovat, ale nenašli jste mezi nabízenými pozicemi zrovna tu vaši? Nevadí, i tak nám na sebe zanechte kontakt. Rádi se dozvíme, v čem jste dobří a co byste u nás chtěli dělat a je možné, že najdeme místo právě pro vás. A nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.


Co bude s vaší odpovědí na náš inzerát?

Všechny vaše podklady, které jste nám v odpovědi na pracovní nabídku poslali, náš HR tým pečlivě vyhodnotí. Pokud se vaše i naše představy potkají, do 14 dnů vám zavoláme a pozveme vás na osobní pohovor.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.