Zavoláme Vám zpět Domluvte si schůzku Zašlete nám zprávu Kontakty
KONTAKT MENU

Komerční development

Věříme, že developerské projekty mají zvyšovat hodnotu svého okolí a přinášet maximální užitek všem jejich uživatelům. Měl by být trvale udržitelný a měl by mít minimální negativní dopad. A přesně o takové projekty se snažíme.

Trigema má na kontě přes 7 000 m2 komerčních ploch. Mezi ně patří například dostavba centrálního náměstí v Roztokách u Prahy, kde vzniklo cca 117 nových bytových jednotek, 2500 m2 prostor pro ochody, kavárny a restaurace a kongresové centrum. V roce 2011 byl dokončen Vědeckotechnický park v Roztokách určený pro výzkum a vývoj spalovacích motorů, alternativních zdrojů energie a trvale udržitelné mobility, jeho následovník Park Vědy Roztoky byl dokončen v srpnu roku 2014. 

Co je u nás nového

 • Park vědy posiluje význam bezpečnosti

  V Parku vědy probíhalo v posledním období hned několik činností a dalších aktivit, které jsou spojeny s bezpečností. Díky novému EHS Analyst systému od společnosti Eaton se tak začalo pracovat na celé řadě bezpečnostních vylepšení. Příkladem bylo školení na LOTO systém, školení na defibrilátory a první pomoc či příprava označení všech stísněných prostor budovy. V přípravě je dále pak také Arc flash studie.

  Celý článek »
 • VTP Buštěhrad z části podpoří EU

  Již tento rok by mohly být zahájeny práce na výstavbě Vědeckotechnického parku Buštěhrad, který vyroste na ploše téměř 18 000 m2 mezi Kladnem a Prahou v sousedství stávajícího areálu UCEEB. I. etapa projektu, v rámci níž bude realizována budova A, bude z 50 procent hrazena z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

  Celý článek »
 • Připravujeme Vědeckotechnický park Žalov

  VTP Žalov efektivně propojuje výhody všech tří areálů, které oblast nabízí. Stejně jako VTP Roztoky a PV Roztoky bude poskytovat prostor výzkumníkům z oboru strojírenství, elektroniky, IT a dalších příbuzných oborů.

  Celkem se zde rodí hned tři budovy pro výzkum a výrobu, několik administrativních budov a dokonce i tři bytové domy, které jsou určené pro služební byty. VTP Žalov se díky tomu stává nejen místem určeným pro oblast výzkumu a výroby, ale také místem pro setkávání, vzdělávání a konfrontaci názorů.

  Objekty pro výzkum a vývoj jsou 4podlažní. Budovy mají dvě podzemní podlaží s prostory hromadných garáží a technologickým zázemím objektu. Na střeše jsou prostory pro tiché technologie. Nechybí však ani recepce, konferenční sál, sklady nebo alternativní prostory pro výzkumná pracoviště.

  Celý článek »
 • Stavaři si stěžují na zanedbanou přípravu a nekvalitní projektovou dokumentaci

  Buildingnews.cz

  Celý článek »