Vaše zpráva byla odeslána.
Úvod Další obory Development

Trigema Development

Vize

Každý z developerů se často věnuje buď jen rezidenčnímu, nebo kancelářskému segmentu. My se však nechceme omezovat pouze na tyto dvě oblasti. Chceme hledat nové cesty a nové možnosti developmentu, třeba i dosud nevyzkoušené. Náš ojediněl systém Trigema, který je spojený s přesným plánováním a propojením společností ve skupině, nabízí vynikající předpoklady pro úspěšnou přípravu a realizací nejrůznějších typů projektů. Této výhody hodláme využívat v maximální možné míře.

V té souvislosti věříme, že developerské projekty mají zvyšovat hodnotu svého okolí a přinášet maximální užitek všem svým uživatelům. Každý z takových projektů by měl být trvale udržitelný a měl by mít minimální negativní dopad na své okolí. A přesně o takové projekty se snažíme.Historie a současnost

Trigema, která původně vznikla jako stavební firma, má díky širokému záběru aktivit silnou pozici jak v oblasti rezidenčního a komerčního developmentu, tak stavebnictví. To platí jak v případě celkové realizace stavebních zakázek, tak u mnoha dílčích činností, jaké představují stavební rekonstrukce, zateplování bytový́ch domů či opláštění průmyslových hal.

Koncern se může rovněž opřít o historii silného projekční oddělení, které se v roce 2017 přeměnilo ve společnost Black n‘ Arch, součást skupiny Trigema. Tento nový subjekt pod vedením světově známého umělce Davida Černého přináší do podoby a fungování nových developerských projektů zcela nový a inovativní pohled, který vychází z propojení architektonických i uměleckých zkušeností členů svého týmu. To vše se děje s vizí připravovat projekty, které se vymykají běžnému průměru, jsou ale současně dostupné pro většinu zájemců.

Trigema dokáže nové projekty nejen navrhovat a realizovat, ale navíc také provozovat. Důkazem je dosavadní bezchybný chod a další rozvoj areálů Vědeckotechnický park a Park vědy Roztoky nebo i provoz celé řady bytových domů, jež společnost v průběhu své historie nejen navrhla a postavila. Sečteno a podtrženo: Trigema je uznávanou autoritou v oboru, která svým zákazníkům dokáže dodávat nové byty, nebytové prostory a další typy projektů té nejvyšší kvality a ještě navíc v řadě případů garantovat nerušený provoz.

Trigema má na kontě přes 1 600 dokončených nových bytů v rezidenčních domech; na 7 000 m2 komerčních ploch. Mezi ně patří například dostavba centrálního náměstí v Roztokách u Prahy, kde vzniklo cca 117 nových bytových jednotek, 2 500 m2 prostor pro ochody, kavárny a restaurace a kongresové centrum. V roce 2011 byl dokončen Vědeckotechnický park v Roztokách určený pro výzkum a vývoj spalovacích motorů, alternativních zdrojů energie a trvale udržitelné mobility, jeho následovník Park Vědy Roztoky byl dokončen v srpnu roku 2014. Největším rezidenčním počinem je projekt SMART byty Nové Butovice, kde kromě 279 nových bytů vyrostlo 2 500 m2 komerčních ploch.

Kromě rezidenčního developmentu a obodbí výstavby vědeckotechnických parků je jedním z páteřních odvětví developmentu výstavba subjektů v cestovním ruchu. V portfoliu společnosti Trigema je především realizovaný hotel a kongresové centrum v Roztokách nebo celoroční areál Monínec. Několik projektů cestovního ruchu je aktuálně ve výstavbě.

O Společnosti

Společnost Trigema Development s.r.o. je členem skupiny Trigema. Trigema Development byla založena v roce 2003 a navázala na developerskou činnost, kterou mateřská společnost provozovala od roku 1996. Původně se Trigema Development věnovala výhradně rezidenčním projektům, ale od roku 2006 realizuje i komerční projekty mimo bytovou výstavbu, jako jsou například vědeckotechnické parky či sportovní areály.

Do současné doby zrealizovala 15 projektů, z toho 12 rezidenčních, což činí 21 bytových domů a 726 bytových jednotek a 7 000 m2 komerčních ploch. Mezi nejvýznamnější realizované akce patří dostavba centrálního náměstí v Roztokách u Prahy, kde vzniklo investičním nákladem cca 0,5 mld. Kč celkem 117 nových bytových jednotek, 2 500 m2 nebytových prostor a kongresové centrum. V roce 2011 byly dokončeny dva významné projekty rezidenčního i komerčního charakteru - Barevné Letňany, bytový komplex s téměř 300 byty a Vědeckotechnický park v Roztokách určený pro výzkum a vývoj spalovacích motorů.Od roku 2015 Trigema nabízí svůj produkt nového bydlení v rámci výstavby rezidenčních developerských projektů pod značkou Trigema Chytré bydlení. Jedná se o balík parametrů bytového projektu, které jsou založeny na několika hlavních výhodách a jako celek naplňují definici Chytrého bydlení. Vedle přípravy pro inteligentní systémy lze mezi další vlastnosti uvedeného konceptu zařadit zelené bydlení (šetrné k životnímu prostředí i finančním možnostem majitelů), modulové bydlení (zohledňuje momentální potřeby zákazníků a reaguje i na možný budoucí vývoj jejich životní situace), bezpečnost, občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti projektu (školy, školky, poliklinika, úřady, zábava, sport apod.) a také další benefity (výhodné dopravní spojení apod.) lokality, kde se projekt realizuje. Zjednodušeně jsme koncept Chytrého bydlení rozdělili do pěti navzájem propojených segmentů: ekologie a energie, moderní technologie, zdraví a bezpečí, příznivá cena a služby na dosah, které společně ovlivňují spokojené bydlení našich klientů.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.