Úvod Naše aktivity Nemovitostní fond Retailové plochy

Připravované prostory po celé Praze

Hledáme nájemce komerčních ploch v připravovaných projektech

V případě zájmu o naše připravované projekty v lokalitách Praha 13, Praha 12, Praha 8, Praha 4 nebo Praha 5 kontaktujte obchodního ředitele Petra Pospíšila.Obchodní prostory Nusle (Nová "Nuselská")

Všechny plochy jsou vyprodány nebo rezervovány

Ulice Nuselská je pro Nusle velmi důležitou dopravní tepnou. Na západním konci začíná v jednom z klíčových uzlových bodů - náměstí Bratří Synků a podél tramvajové dráhy pokračuje až téměř za odbočku na Bohdalec. V polovině je protínána ulicí k Podjezdu (směr do Vršovic) a ulicí Na Jezerce (směr na Pankrác). Přesně v těchto místech pak vzniká druhé centrum Nuselské. Křižovatka spojů MHD, přístupové trasy do parku Jezerka, stejně tak jako nově vznikající rezidenční stavby a také rekonstruovaný obchodní parter vytváří z těchto míst pomyslnou křižovatku a místo setkávání mnoha místních obyvatel.

Přesně toto místo je také středobodem budoucích obchodů či provozoven zaměřených na nové obyvatele, kteří se na konci roku 2020 nastěhují do 146 nových bytů. Vytvoří tak poměrně silný zástup budoucích zákazníků těchto obchodů. Zkuste tuto příležitost proměnit ve skutečnost právě v komerčních prostorech nově vznikající Nové "Nuselské".

WEB PROJEKTU KARTA JEDNOTEKObchodní prostory Braník (Bydlení Brâník):

3 dostupné jednotky k pronájmu!

V rámci projektu Bydlení Brâník vznikne v přízemí objektů B a C (k ulici Vrbova, Náměstí Braník, Ke Krči) také šest retailových jednotek, které dohromady dosahují téměř 660 m2 využitelné plochy a jsou určené ke komerčnímu využití. Ulice Vrbova přecházející v Branické náměstí a dále paka ulici Ke Krči jsou pro Braník velmi důležitou dopravní tepnou. Právě zde také vyroste Bydlení Brâník. Přímo u něho je zastávka autobusu MHD Branické náměstí, která obsluhuje dostupnost obyvatel žijících v jižním cípu Braníku. Zde také díky napojení náměstí na ulici Branickou vzniká pomyslný start korza hospůdek, cukráren a dalších provozoven.

Bez ohledu na stávající poptávku bude zcela jistě nejvyšší zájem o nové provozovny ze stran majitelů nebo nájemců nových bytů v projektu Bydlení Brâník. Vesměs se bude poptávka rekrutovat ze segmentu rodinné klientely. Všichni se na konci roku 2021 nastěhují do 137 nových bytů a 15 rodinných řadových domů. Již na počátku se tak vytvoří poměrně silná skupina budoucích zákazníků těchto obchodů. Zkuste i Vy tuto příležitost proměnit ve skutečnost právě v komerčních prostorech nově vznikajícího projektu Bydlení Brâník.

WEB PROJEKTU KARTA JEDNOTEKObchodní prostory Nové Butovice (SMART byty)

Aktuálně je dostupná 1 jednotka k pronájmu

V rámci projektu SMART byty v Nových Butovicích vzniklo ve 2 etapách celkem 23 komerčních jednotek o celkové výměře kolem 2 300 m2, vedle kterých se nezapomnělo ani na kulturu, a to v podobě galerie české fotografie a nově vybudovaného uměleckého parteru s open air galerií, který povede od stanice metra Nové Butovice až k budově polikliniky Lípa.

Nové Butovice zažívají v posledních letech boom, zvláště jako sídlo pro nové firmy. Administrativní budovy zde rostou jako houby po dešti. Přímo naproti metru totiž vzniká administrativní budova Metronom společnosti HB Reavis s 33 500 m2 kancelářských ploch.Mimo nově vznikající projekt se přímo u metra Nové Butovice nachází dva další kancelářské projekty Explora Bussinness Centre a Office Park Nové Butovice dohromady s 54 000 m2 kancelářských a obchodních ploch. Pět minut chůzí od metra je situován další office building. Celkově se v pracovní dny pohybuje v přilehlém okolí metra okolo 5 000 pracovníků, kteří za svým zaměstnáním dojíždí MHD nebo automobilem. Stanice metra Nové Butovice odbaví v ranní špičce zhruba 44 000 cestujících.

KARTA JEDNOTEKKontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.