Úvod Média

Do prodeje míří 30 nových bytů z unikátního domu „Flaška“

20. 12. 2022
Před vánočními svátky jsme uvolnili do prodeje 30 nových bytů ze sekce 5 první etapy LIHOVARU.

Projekt nabídne 1+kk a 2+kk i velkorysé rodinné a dechberoucí prémiové byty. Zájemci o bydlení v LIHOVARU mohou vybírat ze zhruba 30 bytů, které se nacházejí v architektonicky unikátním domě „Flaška“, kde se snoubí praktická užitnost s výjimečným a nápaditým designem, který zaujme na první pohled.


Kromě dispozic 1+kk a 2+kk najdou zájemci o nové bydlení v nabídce i rodinné 3+kk s velkorysými prostory, balkony či lodžiemi, stejně jako prémiové byty v nejvyšších patrech domu, které okouzlí zatravněnými terasami s vířivkou, venkovní kuchyní a dechberoucím výhledem na Vyšehrad.

Všechny jednotky v první etapě areálu LIHOVAR jsou vybaveny balkonem, terasou či lodžií a k dispozici mají sklep. Obyvatelé areálu mohou využít velkorysou zelenou střechu, která nabídne relaxační místo s parkem, místem pro grilování, venkovní kuchyní, lavičkami a dětskými prvky, jako je pískoviště nebo houpačky. Hravý a zelení osázený vnitroblok protkaný artefakty z bývalého provozu zase poslouží jako klidná oáza v městských industriálních kulisách. Součástí první etapy je i mateřská škola s vlastní zahradou.

LIHOVAR je do posledního metru promyšlená čtvrť, zrozená pro život, vzájemné setkávání, umění, autentickou gastronomii a vaše sny. I proto představuje víc než jen „pouhý“ rezidenční projekt a obytný prostor.

Veškeré informace o aktuálně dostupných bytech najdete v ceníku.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.