Úvod Naše aktivity Development Aktuální projekty @Nusle

O projektu NOVÁ "NUSELSKÁ" - VYPRODÁNO

 

Bytový projekt Nová „Nuselská“ se dohromady skládá ze tří samostatných sekcí. Každá z nich svou výškou a architektonicky, včetně typických sedlových střech, navazuje na okolní zástavbu. Na sklonku roku 2020 tu vyrostl pěti až sedmipodlažní areál, kde vzniklo 146 jednotek Chytrého bydlení. Byty jsou ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Areál je energeticky velmi úsporný. Průkaz energetické náročnosti všech budov je proto také ve třídě B.

Cena:

Typ:

Obytná plocha:

Dispozice:

Lokalita:

Nastěhování:

3,7 – 12,8 mil. Kč s DPH

Byty a ateliéry

34,4 – 119,6 m²

1+kk – 4+kk

Praha 4-Nusle

Podzim / Zima 2020

 

Rezidenti bezpochyby oceňují, že se součástí celého místa stal i vnitroblok. Na ploše okolo 4 200 m2 je vnitroblok osázen bujnou zelení a vybaven lavičkami a dalším odpočinkovým mobiliářem. Areál leží přímo naproti stoupající ulici Na Jezerce, odkud zároveň nabízí průhled do svého vnitrobloku. Je vymezen ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická. Hlavní vchod je z ulice Nuselská. Z ulice V Horkách se sjíždí do podzemních garáží.

V Nové „Nuselské“ je navíc několik komerčních prostor, které slouží jak pro potřeby obyvatel, tak široké veřejnosti.

Projekční a architektonické práce zajišťovalo studio AGE project. Investorem, developerem a stavebníkem Nové „Nuselské“ byla společnost Trigema.

Areál Nuselských mlékáren byl původně založený okolo roku 1900. V několika posledních letech však už nesloužil svému původnímu účelu a byl využíván spíše jen jako místo pro skladování.

www.byty-nusle.czÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ

Hlavní výhody
Nové "Nuselské"

Existuje mnoho argumentů, proč se zajímat o nové bydlení v projektu CHYTRÉ BYDLENÍ @Nusle, níže naleznete ty,o kterých jsme se domnívali, že by v žádném případě neměly být přehlíženy.

Rodinný rezidenční komplex

V projektu je navrženo více než sto bytů, kde většina z nich cílí na rodiny. Většina rodinných bytů v třípokojových a větších dispozicí se vyznačuje respektováním potřeb takových rodin. Jedná se zejména o vzdušné prostory, velký důraz na variabilní úložné prostory a také vnitřní uspořádání nábytku v místnostech.

Vlastní zelený vnitroblok

Bez ohledu na dispozice jednotlivých interiérů je však vnitroblok největší přidanou hodnotou exteriéru. Rozlehlá soukromá zahrada se rozprostírá na ploše okolo 4 200 m2 a při dokončení byla osazena kvalitní zelení a odpočinkovým mobiliářem. Punc všemu dodá komín z původního objektu, který se tyčí v jihovýchodním cípu zahrady. Odpočinek na čerstvém vzduchu už tak nikdy nebude otázkou dlouhosáhlého vyhledávání veřejných parků.

Funkční dispozice

Nejedná se o prázdné heslo, navržené dispozice skutečně prošly náročným procesem vzniku. Výsledkem je mnoho funkčních, užitných a estetických prvků na jedné ploše. Podrobíme-li byty přísnému zkoumání, zjistíme, že obsahují témě vše, co od bytu pro moderní účely očekáváme.

Rychlá dostupnost. Kamkoliv!

Nemusí se to na první pohled zdát, ale Nusle svou obrovskou výhodu skrývají ve velmi kvalitní dopravní dostupnosti. Zde je totiž možné se rychle a pohodlně dostat na stanice metra všech tří linek do 15 minut (Pankrác, Karlovo náměstí, Náměstí Míru). Pokud však někdo preferuje cílovou destinaci v okolí historického centra Prahy, tramvají je to na Václavské náměstí pouhých 20 minut a vlakem na Hlavní nádraží pouze za 5 minut.

Galerie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LOKALITA

Zvětšit


Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.