Chcete prodat svůj pozemek za férovou cenu a bez prostředníka? Společnost Trigema hledá volné pozemky pro své developerské aktivity. S námi máte jistotu, že pozemek, který nám prodáte bude využit pro stavbu kvalitního a trvale udržitelného projektu, který dané lokalitě přinese přidanou hodnotu. Naše projekty bývají pravidelně oceňovány v hlavních oborových soutěžích jako jsou Stavba roku, Best of Realty a další.

Ke koupi přistupujeme seriózně a všechny pozemky využíváme výhradně pro své aktivity. Nabízíme vždy adekvátní cenu a nakoupené pozemky neprodáváme dalším stranám. S námi máte jistotu, že váš pozemek bude využit smysluplně a s nejvyšší citlivostí.

Kupujeme nezařízené pozemky, stavební parcely, pozemky s chátrajícími stavbami i rozpracované projekty (s více než 40 bytovými jednotkami). Jedinou podmínkou je lokalita Prahy, nebo jejího nejbližšího okolí a rozloha pozemku aspoň 1000 m2. Preferujeme pak především pozemky a parcely s vydaným územním rozhodnutím, případně i stavebním povolením. Na své náklady zajišťujeme všechny náležitosti spojené s koupí pozemku i jeho dalším rozvojem, takže s prodejem nebudete mít žádné starosti.

Nebojte se zeptat. Zanechte nám vzkaz nebo přímo kontaktujte našeho obchodníka na e-mailové adrese sponar@trigema.cz, nebo volejte na +420 601 108 140.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.