Úvod Naše aktivity Nemovitostní fond Vědeckotechnické parky PV Roztoky

PARK VĚDY ROZTOKY

Park vědy navazuje na již vybudovaný Vědeckotechnický park, který je v jeho těsné blízkosti. Je koncipován jako víceoborový areál, složený z kanceláří a výzkumných pracovišť, laboratoří v oblasti lehkého průmyslu. Park je založen na spolupráci s Českým vysokým učením technickým a Matematicko-fyzikální Fakultou UK v Praze. Park vědy se zabývá zejména hledáním nových možností v elektrotechnice.

Aktivity v Parku vědy se soustřeďují na výzkum a vývoj v těchto průmyslových odvětvích: vývoj a testování pohonů elektromobilů, softwarový a hardwarový vývoj - elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody, automatizace a optimalizace výrobních procesů počítačovými metodami, řešení logistických zadání počítačovými metodami, vývoj telekomunikací a souvisejících oborů – elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody, vývoj elektroniky a mikroelektroniky, internetu a zabezpečovací techniky – elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody.

Park Vědy Roztoky se nachází přímo naproti Vědeckotechnickému parku, vzdálen jen několik kroků. Zvyšuje se tím možnost využití synergického efektu propojeného výzkumu. Kombinace klidného prostředí, blízkost Prahy a snadná dostupnost dělá z Roztok atraktivní a příjemné místo pro práci. Pravidelné autobusové linky, železniční trať i Letiště Václava Havla, které je vzdálené jen 15 minut autem, zaručuje rychlou dopravu jak směrem do hlavního města České republiky, tak i do zahraničí. V budoucnosti naváže na funkčnost centra také další připravovaný projekt Vědeckotechnického parku Žalov, který se nachází zhruba 300 m od současných objektů.

Plochy

Vědecká pracoviště,
kanceláře,
společné prostory:

Podnikatelské
inkubátory:

Centrum
pro transfer
technolgií:4 011 m2


81 m2


29 m2

NÁJEMCI A PARTNEŘI PV ROZTOKY

Nájemci
Parku Vědy

S Parkem Vědy Roztoky je neodmyslitelně spojen vývoj a výzkum elektrotechniky a v tomto ohledu je na trhu jedním z nejvýznamnějších celosvětových hráčů společnost Eaton.

EATON Elektronika s.r.o.

Eaton je celosvětově působící společností v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie a systémů hnacích ústrojí pro nákladní a osobní vozidla. Společnost Eaton má přibližně 70 000 zaměstnanců a své výrobky dodává zákazníkům ve více než 150 zemích. Obrat celé skupiny dosáhl v roce 2010 částky 13,7 miliard USD.

Divize Electrical společnosti Eaton Corporation se zabývá výrobou a prodejem elektrických zařízení pro distribuci energie, řídicích systémů a záložních zdrojů elektrické energie.

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation.

“Od úplného začátku, kdy jsme začali uvažovat o expanzi Eaton European Innovation centra, patřil Park vědy Roztoky mezi hlavní kandidáty, kam půjdeme. Trigemu známe už díky Vědeckotechnickému parku Roztoky. Byli jsme zde spokojeni jak s prostory, tak I službami. Park vědy byl proto dalším logickým krokem, jak využít špičkové laboratoře, kanceláře a další servis. Nové prostory byly ušity na míru našim potřebám a odpovídají našim požadavkům. Díky společnosti Trigema máme nejlepší pracovní prostředí a můžeme se plně věnovat naší činnosti.”
Engelbert Hetzmannseder, ředitel Eaton European Innovation centra

Galerie


JAK DO PV ROTOKY?

Zvětšit

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.