Vaše zpráva byla odeslána.

VIRTUÁLNÍ REALITA

Zažijte prohlídku projektu Bydlení Brâník prostřednictvím VR!
Více...

ONLINE REZERVACE

Na projektu Bydlení Brâník můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

ONLINE REZERVACE

Na projektu Bydlení Brâník můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

ONLINE REZERVACE

Na projektu Bydlení Brâník můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

ONLINE REZERVACE

Na projektu Bydlení Brâník můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

Úvod Nové byty Aktuální projekty @Braník

O projektu BYDLENÍ BRÂNÍK

 

Bydlení Brâník je nový rezidenční komplex, ve kterém naproti Branickému náměstí vyroste do konce roku 2021 téměř 140 nových bytů a 15 řadových rodinných domů. Součástí areálu bude kromě rezidenčních objektů také soukromý vnitroblok, kvalitní zeleň, odpočinkové zóny, dětská hřiště a další občanská vybavenost v několika komerčních prostorech. Nezanedbatelnou výhodou je taktéž dostatek parkovacích míst pro obyvatele komplexu i pro nerezidenty. Noví majitelé bytů a domů ocení také nadstandardní vybavení např. podlahové vytápění, rekuperaci nebo přípravu pro inteligentní ovládání bytu.

Cena:

Typ:

Obytná plocha:

Dispozice:

Lokalita:

Nastěhování:

3,9 – 13,0 mil. Kč s DPH

Byty a rodinné domy

31,3 – 119,9 m²

1+kk – 6+kk

Praha 4-Braník

Podzim / Zima 2021

 

Díky promyšlenému konceptu Trigema Chytré bydlení nabízí projekt celou řadu výhod – například okenní trojskla, komplexně navržené bytové dispozice nebo i podlahové vytápění bytů. Parkování je zajištěno v podzemních garážích nebo i přímo na povrchu. Ještě vyšší kvalitu bydlení poskytnou rodinné domy s nadstandardně velkými zahradami, které jsou orientovány jižním směrem. Dispozice bytů a domů zde ocení především aktivní rodiny. Díky všem možnostem vyžití, už nemusí Braník opouštět.

Braník je jednou ze svébytných pražských čtvrtí, která má svůj genius loci. Charakteristická je pro ni mimo jiné i sousedská pospolitost a bohaté možnosti trávení volného času.

Architektura projektu Bydlení Brâník pochází, stejně jako několik nově připravovaných rezidenčních projektů společnosti Trigema, z ateliéru QARTA.

AKTUÁLNĚ: Neváhejte si domluvit osobní setkání v našem prodejním centru, kde vám kromě osobního představení projektu pomůžu zažít budoucí podobu projektu prostřednictvím virtuálního světa technologií. V průběhu schůzky budete mít možnost si "osahat" virtuální 3D model projektu Bydlení Brâník a zároveň vám pomohu zažít prohlídku tohoto bytu s virtuálními brýlemi na očích.

www.bydleni-branik.czÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍHlavní výhody
Bydlení Brâník

Existuje mnoho argumentů, proč se zajímat o nové bydlení v projektu CHYTRÉ BYDLENÍ @Braník, níže naleznete ty, o kterých se domníváme, že by v žádném případě neměly být přehlíženy.

Rodinné bydlení

Převaha dispozic 3+kk a 4+kk a rodinných řadových domů dělá z tohoto projektu jedinečnou příležitost pro aktivní rodiny hledající nové bydlení.

Vlastní zeleň

Braník je doslova pokryt zelení. Navíc je projekt navržen s vlastním vnitroblokem zasazeným do zeleného prostranství.

Aktivní lokalita

Rezidenční periferie s tradiční zástavbou i vilovou čtvrtí překypuje aktivním vyžítí jen pár minut od centra Prahy. V dostupnosti 20 minut pěší chůze je v okolí Braníku více než 20 míst aktivního odpočinku. Na kole se čas ještě výrazně zkrátí.

Skvělá dopravní dostupnost

Na "Karláku" za 17 minut, na Jižní spojce okamžitě a cyklostezka startuje pár desítek metrů od projektu. Přímo u projektu je zastávka autobusu MHD Branické náměstí a 5 minut pěší chůze vám postačí k dosahu tramvajové zastávky Přístaviště.

Standard bytů Chytrého bydlení

Kromě nadstandardního vybavení bytů se počítá i s technologicky vyspělými doplňky celého domu. Počítat můžete se standardy: vzduchotechnická jednotka s rekuperací, podlahové vytápění, příprava pro inteligentní ovládaní domácnosti, sádrové omítky, vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, vnitřní bytové bezpolodrážkové dveře s nadstandardní výškou 2100 mm a mnoho dalšího.

Architektura v souladu s okolím

Projekt si prošel trnitou cestou proměny. Po diskuzi se sousedy dospěl k oboustranně vyhovoujícímu výsledku.

Galerie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LOKALITA

Zvětšit


Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.