Vaše zpráva byla odeslána.

ONLINE REZERVACE

Na projektu Nová "Nuselská" můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

ONLINE REZERVACE

Na projektu Nová "Nuselská" můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

ONLINE REZERVACE

Na projektu Nová "Nuselská" můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

ONLINE REZERVACE

Na projektu Nová "Nuselská" můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

ONLINE REZERVACE

Na projektu Nová "Nuselská" můžete uzavřít smlouvu z pohodlí domova. Více...

Úvod Nové byty Aktuální projekty @Nusle

O projektu NOVÁ "NUSELSKÁ"

 

Bytový projekt Nová „Nuselská“ se bude dohromady skládat ze tří samostatných sekcí. Každá z nich bude svou výškou a architektonicky, včetně typických sedlových střech, navazovat na okolní zástavbu. Po dokončení stavby, k níž by mělo dojít už na sklonku roku 2020, tu vyroste pěti až sedmipodlažní areál, kde bude 146 jednotek Chytrého bydlení. Byty budou ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Areál bude energeticky velmi úsporný. Průkaz energetické náročnosti všech budov bude proto také ve třídě B.

Cena:

Typ:

Obytná plocha:

Dispozice:

Lokalita:

Nastěhování:

3,7 – 12,8 mil. Kč s DPH

Byty a ateliéry

34,4 – 119,6 m²

1+kk – 4+kk

Praha 4-Nusle

Podzim / Zima 2020

 

Rezidenti bezpochyby ocení, že se součástí celého místa stane i vnitroblok. Na ploše okolo 4 200 m2 bude vnitroblok osázen bujnou zelení a vybaven lavičkami a dalším odpočinkovým mobiliářem. Areál leží přímo naproti stoupající ulici Na Jezerce, odkud zároveň nabídne průhled do svého vnitrobloku. Je vymezen ulicemi Nuselská, V Horkách a Kloboučnická. Hlavní vchod bude z ulice Nuselská. Z ulice V Horkách se bude sjíždět do podzemních garáží.

V Nové „Nuselské“ bude navíc několik komerčních prostor, které budou sloužit jak pro potřeby budoucích obyvatel, tak široké veřejnosti. S uvedenými obchody a službami se počítá směrem k ulici Nuselská.

Projekční a architektonické práce zajišťovalo studio AGE project. Investorem, developerem a stavebníkem Nové „Nuselské“ je společnost Trigema.

Areál Nuselských mlékáren byl původně založený okolo roku 1900. V několika posledních letech však už nesloužil svému původnímu účelu a byl využíván spíše jen jako místo pro skladování.

AKTUÁLNĚ: Náš prodejce je připraven veškerou komunikaci obstarat online nebo telefonicky. Prodejní nástroj e-rezervace je navíc přizpůsobený k uzavírání obchodu na dálku. Celý proces koupě nového bydlení můžete obstarat v pohodlí vašeho současného domova.

www.byty-nusle.czÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ

Hlavní výhody
Nové "Nuselské"

Existuje mnoho argumentů, proč se zajímat o nové bydlení v projektu CHYTRÉ BYDLENÍ @Nusle, níže naleznete ty,o kterých se domníváme, že by v žádném případě neměly být přehlíženy.

Rodinný rezidenční komplex

V projektu je navrženo více než sto bytů, kde většina z nich cílí na rodiny. Většina rodinných bytů v třípokojových a větších dispozicí se vyznačuje respektováním potřeb takových rodin. Jedná se zejména o vzdušné prostory, velký důraz na variabilní úložné prostory a také vnitřní uspořádání nábytku v místnostech.

Vlastní zelený vnitroblok

Bez ohledu na dispozice jednotlivých interiérů je však největší přidanou hodnotou exteriéru. Rozlehlá soukromá zahrada se rozprostírá na ploše okolo 4 200 m2 a při dokončení bude osazena kvalitní zelení a odpočinkovým mobiliářem.Punc všemu dodá komín z původního objektu, který se tyčí v jihovýchodním cípu zahrady. Odpočinek na čerstvém vzduchu už tak nikdy nebude otázkou dlouhosáhlého vyhledávání veřejných parků.

Funkční dispozice

Nejedná se o prázdné heslo, navržené dispozice skutečně prošly náročným procesem vzniku. Výsledkem je mnoho funkčních, užitných a estetických prvků na jedné ploše. Podrobíme-li byty přísnému zkoumání, zjistíme, že obsahují témě vše, co od bytu pro moderní účely očekáváme.

Rychlá dostupnost. Kamkoliv!

Nemusí se to na první pohled zdát, ale Nusle svou obrovskou výhodu skrývají ve velmi kvalitní dopravní dostupnosti. Zde je totiž možné se rychle a pohodlně dostat na stanice metra všech tří linek do 15 minut (Pankrác, Karlovo náměstí, Náměstí Míru). Pokud však někdo preferuje cílovou destinaci v okolí historického centra Prahy, tramvají je to na Václavské náměstí pouhých 20 minut a vlakem na Hlavní nádraží pouze za 5 minut.

Galerie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LOKALITA

Zvětšit


Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.

var _paq = window._paq || []; _paq.push(["trackPageView"]); _paq.push(["enableLinkTracking"]); function embedTrackingCodeMatomo() { var u="https://matomo.nux.cz/"; _paq.push(["setTrackerUrl", u+"matomo.php"]); _paq.push(["setSiteId", "215"]); var d=document, g=d.createElement("script"), s=d.getElementsByTagName("script")[0]; g.type="text/javascript"; g.defer=true; g.async=true; g.src=u+"matomo.js"; s.parentNode.insertBefore(g,s); } if (window.addEventListener) { window.addEventListener("load", embedTrackingCodeMatomo, false); } else if (window.attachEvent) { window.attachEvent("onload",embedTrackingCodeMatomo); } else { embedTrackingCodeMatomo(); }