Vaše zpráva byla odeslána.

Nabídka komerčních ploch

Připravované prostory po celé Praze

Hledáme nájemce komerčních ploch v připravovaných projektech

V případě zájmu o naše připravované projekty v lokalitách Praha 13, Praha 12, Praha 10, Praha 8, Praha 4 nebo Praha 5 kontaktujte obchodního ředitele Petra Pospíšila.Obchodní prostory Holešovice (NMN)

Všechny plochy jsou vyprodány

V rámci projektu CHYTRÉ BYDLENÍ NMN v Holešovicích vzniknou v prvním nadzemním podlaží také dva rozlehlé prostory s více než 200 m2 využitelné plochy, které jsou určené ke komerčnímu využití. V případě zájmu je možné jednotky spojit a využívat jako jeden prostor (203,5 m2). Jednotky jsou k prodeji nabízeny ve standardu „shell & core“, s možností dostavět daný komerční prostor přímo dle potřeb nájemce.

Velký potenciál pokračujícího růstu moderní rezidenční čtvrti slibují některé prázdné fabriky protkané celými Holešovicemi. Vývoj posledních několika let ukazuje, že Holešovice jsou jednou z nejprogresivnějších čtvrtí v Praze. Z hlediska rezidenčního i kancelářského zde přibývají nové stavby jako houby po dešti. Rozšiřující se nabídka restauračních a maloobchodních provozoven ukazuje, že je zde skutečně poptávka po neotřelých nápadech, jak zrealizovat váš jedinečný podnikatelský záměr. Zkuste jej proměnit ve skutečnost právě v komerčních plochách na jižním konci ulice Na Maninách.Kontaktní formulář
 
 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.