Hala Fibran

Trigema Building aktuálně realizuje výstavbu areálu pro společnost FIBRAN, která patří k evropským výrobcům izolačních materiálů. Areál se nachází u obce Havraň – konkrétně v jižním okraji areálu SPZ Joseph.

Areál FIBRAN Havraň byl navržen projekčním ateliérem LOXIA na základě požadavků investora pro účely výroby a skladování extrudovaného polystyrenu (XPS), který je jedním z produktů, které znáte nejspíš z našich staveb. Areál je rozdělen na výrobní část (výrobní hala, včetně výrobní technologie, skladovacích sil a zásobníku plynu), administrativní část (dvoupodlažní administrativní budova, vrátnice) a skladovací část (zpevněné skladové plochy otevřené a zastřešené). Součástí jsou i odpovídající technické a pomocné provozy a další zázemí – areálové komunikace, reklamní plochy, hygienické zázemí pro řidiče, odstavné plochy pro čekající nákladní vozidla, parkování pro zaměstnance a návštěvníky, vodohospodářské objekty (např. retenční nádrže a přečerpávací stanice) a sadové úpravy.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.