Ваше сообщение было отправлено.

Oценка

КОММЕРЧЕСКИЕ ПРОЕКТЫ

2015 | ПАРК НАУКИ ROZTOKY - НОМИНАЦИЯ В BEST OF REALTY

В конкурсе Best of Realty – «Самая лучшая Недвижимость 2015 года» в число номинированных на Специальный приз жюри прошёл проект компании Trigema «Научно-технический центр Парк науки Розтоки».

2013 | Hotel Monínec - СТРОИТЕЛЬСТВО ГОДА ЦЕНТРАЛЬНАЯ БОГЕМИЯ

За реконструкцию отеля Монинец компания получила Приз за сооружение, которое лучше всего развивает культурные ценности местности или окружающей застройки в конкурсе «Сооружение года Среднечешского края». Конкурс «Сооружение года» проводится с 1993 года Благотворительным фондом по развитию архитектуры и строительства Чешской строительной академии.2013 | 3дания Наука и технопарки - ПРОМЫШЛЕННАЯ НЕДВИЖИМОСТЬ ГОДА 2012

Ареалу научно-технических парков Розтоки присужден приз за «Недвижимость для технологических центров и услуг» в конкурсе «Промышленная недвижимость 2012 года» Агентства по поддержке предпринимательства и инвестиций CzechInvest. Это два современных технологических центра, служащих для прикладных исследований в области мобильности, двигателей внутреннего сгорания и альтернативных приводов.

2012 | НTП ROZTOKY - GOLDEN SCORE СЕРТИФИКАТ

Здание научно--технического парка НТП Розтоки получило золотой сертификат SCoRE (Sustainability Certification of Real Estate), который оценивает так наз. постоянное устойчивое развитие зданий, то есть параллельно оценивает энвайронментальные, социальные и экономические свойства сооружения. Система оценки SCoRE, разработанная TÜV-SÜD, международной аккредитованной сертификационной компаний, в области требований к внутренней и внешней среде является абсолютно бескомпромиссной.

ЖИЛОЙ ПРОЕКТ

2017 | SMART byty - Stavba Roku

Z celkových 52 přihlášených prací se projekt SMART Byty stal vítězem kategorie Cena časopisu Stavitel ročníku 2017 soutěže Stavba roku. Projekt se zároveň dostal do užší nominace 15 nejlepších projektů Stavby roku. 

2016 | SMART byty - Best of Realty

Odborná porota soutěže Best of Realty vybrala za rok 2016 mezi tři nejlepší v kategorii rezidenční projekty většího rozsahu Areál SMART Byty. Bytový dům v první fázi nabídl 142 a ve druhé 137 bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Byty první fáze se přitom vyprodaly ještě před samotnou kolaudací této etapy projektu. Součástí projektu je rovněž nový multižánrový umělecký prostor Czech Photo Centre, který má ambici stát se jednou z nejvýznamnějších galerií v hlavním městě a celá řada komerčních prostor, kde jsou obchody a další služby. Autorem architektonického návrhu projektu je Ateliér Smitka.

2015 | 2Barevné Letňany - Realitní Projekt Roku

Cena byla udělena v soutěži Realitní projekt roku 2015 - Cena odborné poroty v regionu Praha 9 za všechny etapy projektu  2Barevné Letňany. Cena byla udělena na základě hlasování odborné poroty, která byla vybrána z řad významných architektů. Porota posuzovala zejména kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby. Domy jsou koncipovány jako nízkoenergetické stavby ve vysokém standardu bydlení a s výraznou finanční úsporou. Součástí bydlení v Letňanech jsou nové moderní technologie a trendy v bydlení. 

2013 | 2Barevné Letňany - Best of Realty

Ze soutěže Nejlepší z Realit – Best of Realty si Trigema odnesla cenu za třetí místo v kategorii rezidenčních projektů za bytový projekt 2Barevné Letňany I. etapa. Cena byla udělena za „realizaci kvalitního nízkoenergetického projektu s výborným komerčním výsledkem.“ Projekt podle poroty „smysluplně dotváří započatou koncepci rozsáhlejšího území v osvědčené lokalitě pražských Letňan.“ Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu.2012 | Rezidence 3D - Best of Realty

Ve 14. ročníku soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty, kategorii rezidenčních projektů získal projekt Rezidence 3D třetí místo. V odůvodnění této volby se uvádí: Rezidence 3D je komerčně úspěšným projektem tří vila domů, které jsou zasazeny do starší zástavby rodinných domů v Praze 4. V projektu byl citlivě využit okolní terén pro exkluzivní řešení zahrádek a teras pro jednotlivé apartmány.

2012 | Cena fair bydlení

Společnosti Trigema byla internetovým portálem BYDLENÍ.CZ udělena cena FAIR BYDLENÍ. Tuto cenu získávají firmy z různých oblasti bydlení, kterým je společný smysl pro kvalitu a které svými marketingovými aktivitami a působením na trhu přispívají k dobré pověsti svého oboru a k podnikatelské etice. Ve zdůvodnění ceny se uvádí, že byla udělena za architektonickou i realizační kvalitu developerských projektů a komplexní nabídku služeb klientům, za pečlivou a soustavnou reflexi trhu s novým bydlením a za realistický a korektní přístup k oboru.

2012 | 2Barevné Letňany - Realitní Projekt Roku

Cena byla udělena v soutěži Realitní projekt roku 2012 - Cenu architektů v regionu Praha 9 za projekt 2Barevné Letňany. Cena byla udělena na základě hlasování odborné poroty, která byla vybrána z řad významných architektů. Porota posuzovala zejména kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby.

2011 | Barevné Letňany Modrý dům - Best of Realty

Soutěž Nejlepší z realit – Best of Realty přinesla Modrému domu (III. etapě) projektu Barevné Letňany 2. místo v kategorii rezidenčních projektů. Odůvodnění: Rezidenční projekt Barevné Letňany je zdařilým moderním rezidenčním areálem, u něhož bylo porotou oceněno uplatnění na trhu i jeho citlivé zasazení do stávající obytné zóny.

Контактный формуляр

Отправляя форму, я принимаю условия обработки персональных данных компанией Trigema - их обработка будет осуществляться с целью отправки ответа на жалобу и возможно создание делового предложения.

 
Your data is protected.

Предоставленные персональные данные будут использованы с целью обращения к заказчику и составления коммерческого предложения.
Подробности об обработке персональных данных, так же, как и о правах клиента, найдёте здесь.