Vaše zpráva byla odeslána.

Cyberdog - Robotická vinárna

Koncept infocentra Cyberdog je založen na pokroku 21. století. Od zpracování vize až po samostatnou realizaci zabral více než rok. Není to klasické informační centrum, s jakými se člověk běžně setkává. Součástí infocentra je totiž roboticky obsluhovaná restaurace!

Stavba je složena ze dvou pater. Svým tvarem má připomínat hlavu a tělo psa, materiálem vesmírnou loď z budoucnosti. Cyberdog je prostor dělený na robotické pracoviště, vozíkovou dráhu umístěnou nad místy pro návštěvníky a prostor s projekcí, kde se promítají ukázky ze světa technologií. Díky speciální úpravě skla pomocí folie určené pro projekci budou mít kolemjdoucí možnost vidět projekci i z pěší zóny před objektem.


Celkové náklady na realizaci objektu přesáhly 20 mil. Kč. Tyto náklady jsou velmi vysoké právě z důvodu vývoje nového konceptu a použitých technologií a materiálů.
Autor konceptu: David Černý, Ing.arch Tomáš Císař
Inspirace: Robot připravující míchané nápoje na zaoceánské lodi a roboti připravující drinky v Las Vegas.

Otevírací doba: pondělí - pátek 17 - 23 hod.

PROČ NAVŠTÍVIT CYBERDOG?

Galerie

Video

Kde najdete Cyberdog?

Zvětšit
Contact form

Отправляя форму, я принимаю условия обработки персональных данных компанией Trigema - их обработка будет осуществляться с целью отправки ответа на жалобу и возможно создание делового предложения.

 
Your data is protected.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.