Vaše zpráva byla odeslána.

PARK VĚDY ROZTOKY

Park vědy navazuje na již vybudovaný Vědeckotechnický park, který je v jeho těsné blízkosti. Je koncipován jako víceoborový areál, složený z kanceláří a výzkumných pracovišť, laboratoří v oblasti lehkého průmyslu. Park je založen na spolupráci s Českým vysokým učením technickým a Matematicko-fyzikální Fakultou UK v Praze. Park vědy se zabývá zejména hledáním nových možností v elektrotechnice.

Aktivity v Parku vědy se soustřeďují na výzkum a vývoj v těchto průmyslových odvětvích: vývoj a testování pohonů elektromobilů, softwarový a hardwarový vývoj - elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody, automatizace a optimalizace výrobních procesů počítačovými metodami, řešení logistických zadání počítačovými metodami, vývoj telekomunikací a souvisejících oborů – elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody, vývoj elektroniky a mikroelektroniky, internetu a zabezpečovací techniky – elektrotechnické slaboproudé laboratoře a počítačové metody.

Park Vědy Roztoky se nachází přímo naproti Vědeckotechnickému parku, vzdálen jen několik kroků. Zvyšuje se tím možnost využití synergického efektu propojeného výzkumu. Kombinace klidného prostředí, blízkost Prahy a snadná dostupnost dělá z Roztok atraktivní a příjemné místo pro práci. Pravidelné autobusové linky, železniční trať i Letiště Václava Havla, které je vzdálené jen 15 minut autem, zaručuje rychlou dopravu jak směrem do hlavního města České republiky, tak i do zahraničí. V budoucnosti naváže na funkčnost centra také další připravovaný projekt Vědeckotechnického parku Žalov, který se nachází zhruba 300 m od současných objektů.

Plochy

Vědecká pracoviště,
kanceláře,
společné prostory:

Podnikatelské
inkubátory:

Centrum
pro transfer
technolgií:4 011 m2


81 m2


29 m2

NÁJEMCI A PARTNEŘI PV ROZTOKY

Nájemci
Parku Vědy

S Parkem Vědy Roztoky je neodmyslitelně spojen vývoj a výzkum elektrotechniky a v tomto ohledu je na trhu jedním z nejvýznamnějších celosvětových hráčů společnost Eaton.

EATON Elektronika s.r.o.

Eaton je celosvětově působící společností v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie a systémů hnacích ústrojí pro nákladní a osobní vozidla. Společnost Eaton má přibližně 70 000 zaměstnanců a své výrobky dodává zákazníkům ve více než 150 zemích. Obrat celé skupiny dosáhl v roce 2010 částky 13,7 miliard USD.

Divize Electrical společnosti Eaton Corporation se zabývá výrobou a prodejem elektrických zařízení pro distribuci energie, řídicích systémů a záložních zdrojů elektrické energie.

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation.

“Od úplného začátku, kdy jsme začali uvažovat o expanzi Eaton European Innovation centra, patřil Park vědy Roztoky mezi hlavní kandidáty, kam půjdeme. Trigemu známe už díky Vědeckotechnickému parku Roztoky. Byli jsme zde spokojeni jak s prostory, tak I službami. Park vědy byl proto dalším logickým krokem, jak využít špičkové laboratoře, kanceláře a další servis. Nové prostory byly ušity na míru našim potřebám a odpovídají našim požadavkům. Díky společnosti Trigema máme nejlepší pracovní prostředí a můžeme se plně věnovat naší činnosti.”
Engelbert Hetzmannseder, ředitel Eaton European Innovation centra

Galerie


JAK DO PV

Zvětšit

Contact form
 
 
Your data is protected.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.