Ваше сообщение было отправлено.

Novostavby

Mezi naše projekty patří především novostavby a to jak rezidenční projekty, tak i administrativní a průmyslové stavby, které realizovujeme jako generální dodavatel v rámci investorských záměrů sesterské developerské společnosti.

Z rezidenčních staveb zmiňme například úspěšný bytový projekt Barevné Letňany, při němž byly vystavěny tři bytové domy nebo tři etapy projektu 2Barevné Letňany. Za zmínku stojí rovněž bytový dům Chudenická a první i druhá etapa projektu SMART Byty a v neposlední řadě nejnovějí bytové domy z konceptu Chytré bydlení: CLB@Letňany, BLV@Horní Měcholupy, CSV@Řepy. Referenčním projektem jsou i lyžařské apartmány v oblíbeném lyžařském a rekreačním centru Monínec. Mezi nebytové projekty, které spadají do portfolia firmy, patří budova Vědeckotechnického parku v Roztokách, administrativní budova společnosti AVE, přístavby a rekonstrukce pro Mezinárodní školu v Nebušicích, přístavba Centra Paraple nebo výstavba kotelny Teplárny Žatec.

Přejít na reference

 

Bytové domy

„Nikdy jsme se nesnažili o unifikované králíkárny se stovkami bytů, které jako by vypadly z výrobní linky. Každý z rezidenčních projektů Trigemy má svou osobitost a nabízí bydlení, kde se lidé opravdu cítí dobře. S každým dalším projektem bytových domů přinášíme novinky, které vycházejí vstříc potřebám budoucích obyvatel.“

Bytové domy Chytrého bydlení společnosti Trigema se vyznačují variabilitou počtu nabízených bytů. Na jedné straně se jedná o komornější bytové projekty, jak ukazují příklady projektů bytový dům Písková, 3D Rezidence a CSV@Řepy, na druhé straně však také projekty o stovkách nových bytů – například SMART Byty, 2Barevné Letňany či Barevné Letňany. Oproti celé řadě jiných novostaveb bytové domy Chytrého bydlení rozpoznáte na první pohled – díky kvalitnímu a profesionálnímu přístupu jak ve fázi přípravy, tak realizace se odlišují od většiny masové produkce, která se na trhu aktuálně nabízí.

 

Vědeckotechnické parky

„Snažíme se vytvořit příznivé prostředí pro inovační firmy a poskytovat jim služby a prostory umožňující spolupráci mezi vysokými školami či výzkumnými organizacemi a podnikatelskou sférou.“

Oblasti vědy a výzkumu se Trigema věnuje od roku 2007. Odpovídá tím na vzrůstající poptávku po průmyslových výzkumných pracovištích se zaměřením na strojírenství a elektrotechniku. Prvním z takových projektů byl Vědeckotechnický park v Roztokách, který byl úspěšně otevřen roku 2011. Areál hostí inovátory věnující se výzkumu a vývoji spalovacích motorů. Dalším projektem je Park vědy, který sídlí rovněž v Roztokách a je orientovaný na výzkum a vývoj elektromotorů pro automobily a motorů s alternativními pohony. Úspěšné projekty Vědeckotechnický park Roztoky a Park vědy již vytvořil pro kvalifikované pracovníky téměř 200 nových pracovních míst. Zázemí v podobě rozdílných technologií i různé přístupy zároveň přispívají k synergickému efektu z vynaložených zdrojů na všech stranách a úspoře nákladů na provoz.

 

Areály cestovního ruchu

Společnost Trigema vstoupila do oblasti kongresové turistiky a cestovního ruchu v roce 2007. Postavila hotel a kongresové centrum Academic v Roztokách a rovněž zrekonstruovala a zmodernizovala areál na Monínci, v němž je většinovým vlastníkem a provozovatelem. Součástí této modernizace byla přeměna Hotelu Monínec, výstavba stejnojmenných apartmánů či restaurace v alpském stylu M2. Vybudovala zde dále čtyřsedačkovou lanovku a sjezdovku v délce 1,2 kilometru. Od roku 2016 navíc veřejnosti nabízí zlepšené podmínky pro lyžování díky zasněžovací technologii Snowfactory, která umožňuje sníh připravovat i při teplotách nad nulou. Sníh, který uvedená technologie vyrábí, je bez jakýchkoliv chemických přísad a je založený pouze na dvou hlavních zdrojích – vodě a vzduchu.

Areál na Monínci je využíván i celoročně. Je zde lanové centrum, bikepark, naučná stezka Včely a mravenci, přírodní koupání Pilský rybník, jehož součástí jsou také sportovní hřiště a občerstvení. V okolí je široká síť cyklostezek a dvě golfová hřiště.

Další volnočasový areál připravuje v oblasti Samot v šumavské Železné Rudě. Zde počítá s dalším rozvojem areálu v podobě nové lanovky, rozšíření lyžařských ploch a celé řady dalších vylepšení.

Dalším projektem Trigemy je technologicko-informační centrum Cyberdog, které je určené široké veřejnosti. Je zde současně vinárna s robotickou rukou. Projekt se otevřel v Praze u stanice metra Nové Butovice na konci listopadu. Autory návrhu dvoupatrové futuristické budovy jsou vedoucí studia Black n‘ Arch David Černý a Tomáš Císař. Studio je součástí společnosti Trigema. Ta Cyberdog postavila, zainvestovala a zároveň jej provozuje.

Ve Veselí nad Moravou Trigema Trigema se současně připravuje projekt středně velkého vinařství, které bude v těsné blízkosti Baťova kanálu. Areál by měl být turistickým cílem, kde by se navíc pořádaly ukázky vinohradnictví a výroby vína či sommelierské kurzy. Areál se bude nacházet v ochranném pásmu památky sousedícího zámku. Chybět zde nebudou ani ubytovací kapacity, které nabídnou čtyři menší objekty o třech nadzemních podlažích s apartmány přístupnými z centrálního otevřeného schodiště. Celková kapacita ubytování bude zhruba 100 lůžek. Budova samotného vinařství je navržena jako přízemní moderní kruhová s částečně pochozí a částečně zelenou střechou. První víno vinařství, které nese značku Dog in Dock, lze ale ochutnat již nyní. A to díky spolupráci Vinařství Veselí nad Moravou s místními vinaři ze sousedství.

 

Kanceláře

Trigema se doposud v rámci svých developerských aktivit zaměřovala především na bytové projekty a rozvoj vědeckotechnických areálů. Součástí těchto projektů jsou přitom nejen vědecká pracoviště a podnikatelské inkubátory, ale také kvalitní kancelářské a konferenční prostory. Ty se například vyznačují flexibilitou vnitřního uspořádání. Samozřejmostí jsou podhledy se zabudovaným osvětlením a ovladatelné sluneční clony.

Nechybí ani zelené a částečně zatravněné střechy, 24/7 přístup do budovy a 24/7 bezpečnostní služba. Přestože nejsme typickým office developerem, připravuje rovněž projekty, které nabídnou především kancelářské využití. To vše s důrazem na moderní trendy v oblasti architektury, designu a moderních technologií.

 

Multifunkční novostavby

Díky bohatým zkušenostem z oblasti stavebnictví a developmentu realizujeme řadu multifunkčních projektů, které na jednom místě nabízí hned několik funkcí najednou. Bytovou funkci na některých z nich, jak ukazují příklady projektů SMART byty, CLB@Letňany či Polyfunkční domy v Roztokách, doplňují menší obchodní a jiné prostory.

Rozvíjíme zároveň nejbližší okolí našich projektů. Investujeme tak do veřejného prostoru, který slouží jak těm, kteří v nich bydlí, pracují a navštěvují je, tak všem ostatním. V řádu desítek milionů korun, které do veřejného prostoru investoval přímo koncern Trigema, jsme realizovali například rekonstrukci pěší zóny v pražských Nových Butovicích, včetně Vědecko-technologického informačního centra Cyberdog, jehož součástí je rovněž robotická vinárna. Hned naproti uvedeného místa slouží veřejnosti restaurace Trifot a multifunkční galerie Czech Photo Centre, která se především zaměřuje na to nejlepší ze současné domácí a světové fotografie.

Контактный формуляр

Отправляя форму, я принимаю условия обработки персональных данных компанией Trigema - их обработка будет осуществляться с целью отправки ответа на жалобу и возможно создание делового предложения.

 
Your data is protected.

Предоставленные персональные данные будут использованы с целью обращения к заказчику и составления коммерческого предложения.
Подробности об обработке персональных данных, так же, как и о правах клиента, найдёте здесь.