Ваше сообщение было отправлено.

Historie

Historie společnosti Trigema Building sahá do roku 1994, kdy v její režii proběhly první opravy plotů, zídek a drobné rekonstrukce. Postupným získáváním zakázek a zaměstnanců se firma, tehdy ještě pod hlavičkou Trigema s.r.o., začala profilovat jako významný partner pro oblast stavební výroby u středně velkých a větších projektů. A to jak v regionu Prahy, tak i středních Čech. Klíčovým předělem se postupně staly první zakázky developerských projektů pro nově vzniklou společnost Trigema Development s.r.o.


Celkový rozvoj holdingu Trigema byl jedním z hlavních důvodů, proč se stavební výroba vyčlenila do samostatné společnosti Trigema Building a.s. V rámci této firmy se začaly realizovat zejména následující činnosti: stavební výroba, doprava, půjčovna, příprava, projekce. K větším projektům, které se podařilo postupně postavit, patřil například Vědeckotechnický park Roztoky, Park vědy Roztoky, Areál a Hotel Monínec či Bytový dům Stodůlky, 2Barevné Letňany nebo SMART byty Nové Butovice.

Současnost

V současné době představuje Trigema Building a.s. jednu z největších dceřiných společností z více než třiceti firem holdingu Trigema. Obrat společnosti se každoročně pohybuje nad 500 milionů korun.

Trigema Building realizuje zakázky jak pro svoji sesterskou společnost Trigema Development, tak pro celou řadu dalších investorů. Patří k nim například takoví prestižní klienti, jakými jsou Komerční banka, AVE, Tesco či Ahold Czech Republic. Společnost však již také zajišťovala projekty pro Mezinárodní školu v Nebušicích, Teplárnu Žatec, nemocnici Znojmo, uměleckou galerii DOX nebo i Střední odborné školy a učiliště ve středočeském Berouně. Silnou pozici má Trigema Building v oblasti zateplování budov. Příkladem jsou jedny z největších projektů tohoto druhu, které se realizovaly na pražských bytových domech v ulicích Štúrova či Zelenohorská.

Společnost se však nevyhýbá ani projektům, které jsou svým charakterem přínosné z hlediska společenské odpovědnosti. Dlouhodobou a úzkou spolupráci udržuje zejména s Centrem Paraple, pro nějž zajišťovala rekonstrukci a následně také přístavbu nové budovy.

Samostatnou kapitolou v činnosti firmy jsou pak aktivity spojené s výstavbou a dalším rozšiřováním nabídky Areálu Monínec, které se stalo oblíbeným místem trávení volného času Pražanů a obyvatel Středočeského a Jihočeského kraje. Navíc v roce 2013 byla založena sesterská stavební společnost Trigema Building Moravia, jež stavební výrobu pokrývá přímo v moravském regionu. Tým Trigema Building je z valné většiny složen z autorizovaných inženýrů a techniků, kteří jsou pravidelně proškolováni a využívají ty nejnovější pracovní postupy a technologie. Příkladem jsou i systémy BIM a 3D projektování. Z lokální stavební firmy se tak stal hráč, jenž nyní pokrývá celé území České republiky a nabízí profesionály pro širokou škálu stavebních oborů.

Контактный формуляр

Отправляя форму, я принимаю условия обработки персональных данных компанией Trigema - их обработка будет осуществляться с целью отправки ответа на жалобу и возможно создание делового предложения.

 
Your data is protected.

Предоставленные персональные данные будут использованы с целью обращения к заказчику и составления коммерческого предложения.
Подробности об обработке персональных данных, так же, как и о правах клиента, найдёте здесь.