Zavoláme Vám zpět Domluvte si schůzku Zašlete nám zprávu Kontakty
KONTAKT MENU

Start Up

Jsme investiční společnost a dokážeme zprostředkovat nájem podnikatelských inkubátorů. V obou případech se zaměřujeme zejména na nově vznikající projekty nebo malé a střední inovační firmy v růstové fázi, které využijí technický či servisní potenciál inkubátorů nebo zkušeností v rámci holdingu Trigema a.s.

Zabýváme se hlavně počátečními "angels" investicemi pro nově vznikající inovační firmy, zejména nás zajímají projekty, které jsou spjaty se stavebnictvím, realitami, developmentem a cestovním ruchem. Nebráníme se i nápadům s jiným zaměřením.

Kromě počátečního kapitálu nabízíme taky prostory v našich inkubátorech se všemi službami a výhodami.

Pokud si myslíte, že právě Váš projekt nás zaujme, kontaktujte nás! Více informací naleznete na www.trigema-startup.cz.

Co je u nás nového

 • Trigema Startup s vlastní prezentací na Summitu Týdne podnikání

  V rámci Týdne podnikání se společnost Trigema Startup představí 19. listopadu v pražském Kongresovém centru. Zde proběhne Summit Týdne podnikání, na němž budou jednotlivé organizace, které se zabývají podporou podnikání, a to například poradenstvím, mentoringem, poskytováním zvýhodněných prostor či investováním do počátečních fází podnikání. Mezi prezentujícími budou rovněž zástupci inkubátorů, akcelerátorů, hubů a dalších subjektů.

  Celý článek »
 • Trigema Startup se představila na Veletrhu podpory podnikání

  Praha, 19. listopad 2014 / Nově vzniklá společnost Trigema Startup se poprvé prezentovala veřejnosti na veletrhu podpory podnikání. Společnost kromě investic a služeb nabízí začínajícím firmám také zařízené prostory v podnikatelských inkubátorech za zvýhodněné ceny a s možností spolupráce se zkušenými vědeckými pracovníky.

  Veletrh je určen těm, kteří mají v plánu podnikat, ale neví jak na to a rádi si nechají poradit, ale i pro ty, co již podnikají a chtějí si rozšířit informace o nabídce podpory podnikání v České republice.

  Na veletrhu se prezentovaly jednotlivé organizace, které se zabývají podporou podnikání, a to například poradenstvím, mentoringem, poskytováním zvýhodněných prostor či investováním do počátečních fází podnikání Mezi prezentujícími byli zástupci inkubátorů, akcelerátorů, hubů a jiných.

  Celý článek »