Vaše zpráva byla odeslána.

Představujeme naše týmy: Prodej

 

Prodej developerských projektů

Pro většinu klientů je pořízení nemovitosti spojeno s výrazným přílivem emocí, ať už pozitivních, či negativních. Prodejce musí být tím správným člověkem, který se vstupem do prodejního centra stává jakýmsi „průvodcem realitou“. Přítelem, který pomáhá, vysvětluje, poukazuje na všechna pro i proti a společně se zájemcem vybírá nejvhodnější variantu pořízení nového bytu. Uvědomujeme si vážnost takového rozhodnutí, a proto se snažíme přizpůsobit také prostředí, ve kterém myšlenka pořízení vlastního bydlení vzniká a rozvijí se. K tomu hovoříme několika světovými jazyky, pracujeme s moderními technologiemi, využíváme interaktivních modelů a v neposlední řadě umíme pohostit třeba i dobrou kávou. Každý den si uvědomujeme, že jsme součástí životních rozhodnutí.
Petr Pospíšil, obchodní ředitel


Petr má bohaté zkušenosti z oblasti obchodu a marketingu řady developerských firem. V Trigemě vede obchodní tým a stará se o nastavení a realizaci obchodní strategie společnosti. Vedle projektů v Praze to znamená rovněž posílení naší pozice ve vybraných regionech Česka.

Jitka Špinlerová, prodejce developerských projektů
Tomáš Jaroš, prodejce developerských projektů


Tomáš Bártík, prodejce developerských projektů • Rozpočtář/ka

  Trigema Building a.s.

  Tvou zodpovědností bude kompletní zpracování cenových nabídek, zpracování poptávek na subdodavatele nebo tvroba soupisu prací

 • Asistent/ka realizačního týmu

  Trigema Building a.s.

  Tvou zodpovědností bude výpočet a kontrola výměr, aktualizace projektové dokumentace, vedení agendy stavby a komunikace.

 • Architekt

  Black n' Arch s.r.o.

  David Černý a architektonický ateliér BLACK N´ ARCH hledá kreativního kolegu/kolegyni. Přidáš se do týmu plného zkušených architektů?

 • Projektant

  Black n' Arch s.r.o.

  V našem týmu jsou zkušení architekti a projektanti. Aktuálně pracujeme na projektech a interiérech od studií až po stupeň prováděcí dokumentace.

 • Fin. kontroler

  Trigema a.s.

  Jsi zapálený/á pro finanční analýzy a chceš se v nich i nadále rozvíjet?Jsi schopen/schopna za čísly vidět reálný business?

 • IT Technik

  Trigema a.s.

  Jsou ti IT technologie více než jen koníčkem? Chceš se stát plnohodnotnou součástí špičkového týmu? Chceš mít možnost „sáhnout si na vše“?


Kontaktní formulář
 
 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.