Úvod Naše aktivity Volný čas Cyberdog - Robotická vinárna

Cyberdog - Robotická vinárna

Koncept infocentra Cyberdog je založen na pokroku 21. století. Od zpracování vize až po samostatnou realizaci zabral více než rok. Není to klasické informační centrum, s jakými se člověk běžně setkává. Součástí infocentra je totiž roboticky obsluhovaná vinárna!

Stavba je složena ze dvou pater. Svým tvarem má připomínat hlavu a tělo psa, materiálem vesmírnou loď z budoucnosti. Cyberdog je prostor dělený na robotické pracoviště, vozíkovou dráhu umístěnou nad místy pro návštěvníky a prostor s projekcí, kde se promítají ukázky ze světa technologií. Díky speciální úpravě skla pomocí folie určené pro projekci mají kolemjdoucí možnost vidět projekci i z pěší zóny před objektem.


Celkové náklady na realizaci objektu přesáhly 20 mil. Kč. Tyto náklady jsou velmi vysoké právě z důvodu vývoje nového konceptu a použitých technologií a materiálů.
Autor konceptu: David Černý, Ing.arch Tomáš Císař
Inspirace: Robot připravující míchané nápoje na zaoceánské lodi a roboti připravující drinky v Las Vegas.

Otevírací doba: PO–PÁ 16:00–22:00

PROČ NAVŠTÍVIT CYBERDOG?

Galerie

Video

Kde najdete Cyberdog?

Zvětšit

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.