Trigema Building hledá nové kolegy, pojďte s námi pracovat na prestižních projektech.

Úvod Naše aktivity Novostavby

Novostavby

Jedno slovo, deset písmen. Novostavby. Naše opus magnum. Novostavby jsou zkrátka našimi hlavními projekty, a to jak rezidenční projekty, tak i administrativní a průmyslové stavby. Stavíme jak komornější projekty, tak i projekty o stovkách nových bytů, ale s radostí se ujmeme i projektů, ve kterých vidíme smysl přesahující funkci bydlení.

Jsme pyšní na to, co děláme a naše práce mluví za nás, ať už jsou to bytové projekty Barevné Letňany a 2Barevné Letňany, SMART Byty v pražských stodůlkách, bytové domy z konceptu Chytré bydlen CLB@Letňany, BLV@Horní Měcholupy, CSV@Řepy nebo třeba lyžařské apartmány v oblíbeném lyžařském a rekreačním centru Monínec. Smysl ale vidíme i v nebytových projektech, proto jsme postavili třeba Vědeckotechnický park v Roztokách, administrativní budovu společnosti AVE, kotelnu pro Teplárny Žatec nebo přístavbu pro Centrum Paraple.

Ve stavitelství se, stejně jako nikde jinde, nevyhýbáme žádnému segmentu.

Máme odvahu realizovat velké vize bez ohledu na konvence. Funkčnost bydlení spojujeme s výjimečnou a originální architekturou.

Soustředíme se na to, co je skutečně důležité. Chceme, aby bylo bydlení tím místem, kde jste skutečně doma.

Co dokážeme?

Pro investora zajišťujeme celý proces stavby od začátku až do konce. Zvládneme tedy samotnou akvizici, architektonický návrh, projektování, vlastní stavbu i případný následný provoz. Jsme auditovaní a splňujeme veškeré standardy. Kromě vlastního oddělení interního auditu nám ve špičkově kvalitní odváděné práci pomáhá i naše nadšení a entusiasmus, který nás každý den vede kupředu, stejně jako vědomí vlastní nezávislosti, které nás společně s naplňujícím pocitem ze smysluplné a špičkově odvedené práce, každý den motivuje být lepší.

V reakci na nejnovější trendy a požadavky ze strany trhu se pečlivě soustředíme na oblasti robotizace a automatizace stavební výroby. Budoucí výstavbu budeme schopni urychlit například tím, že její část přesuneme do výrobních hal a na místě stavby se pak budou jednotlivé díly projektu již pouze montovat.

Už několik let pronikají do stavebnictví rovněž moderní inteligentní procesy pro tvorbu a správu projektů prostřednictvím řešení informačního modelu budovy – tzv. BIM. Tento systém, který již uplatňujeme v naší práci, sleduje mimo jiné kontrolu nákladů a zajišťuje elektronizaci podkladů či přístup podkladů na stavbě v elektronické podobě.

Snažíme se dívat dopředu a jednotlivé kroky dobře promýšlet. Oblast robotizace a automatizace patří k těm, které pro nás budou v nejbližších měsících a letech nejvíce prioritní.

Bytové domy

Záleží nám na lidech, a proto plníme sny o vlastním bydlení, kde vám bude jednoduše dobře. Vzdáváme hold lidské nezávislosti, a proto jsou naše projekty osobité, odvážné, originální a inspirují i budoucí generace.

Stavíme na místech, kde to dává smysl a kde kromě dobré dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti najdete i bezpečí a klid přírody a radost z pohybu.

Funkčnost bydlení propojujeme s originalitou a do architektury přinášíme nadčasovost a lehkost. Každým projektem vycházíme vstříc všem vašim potřebám i tajným přáním.

Stavíme jak komornější projekty, jako jsou například Bytový dům Písková, 3D Rezidence a CSV@Řepy, tak i projekty o stovkách nových bytů – například SMART Byty, 2Barevné Letňany či Barevné Letňany. Naše bytové domy pro nás nejsou jen čísla ve statistikách.

Máme radost, když se zaplní svými obyvateli, kterým je v nich dobře. Proto svou práci odvádíme profesionálně a kvalitně a využíváme k tomu i ty nejkvalitnější materiály na trhu.

PV Roztoky
Bořivojova 2380, Roztoky

Vědeckotechnické parky

Rosteme a těší nás, když můžeme pomoct k růstu i ostatním. Proto pomáháme inovačním firmám vytvořit příznivé prostředí pro jejich rozvoj a poskytujeme jim služby a prostory, které pomůžou vzájemné spolupráci mezi vysokými školami, výzkumnými organizacemi a podnikatelskou sférou. Oblasti vědy a výzkumu se věnujeme od roku 2007. Vidíme v tom smysl a zároveň tím odpovídáme na vzrůstající poptávku po průmyslových výzkumných pracovištích se zaměřením na strojírenství a elektrotechniku.Prvním z našich projektů byl Vědeckotechnický park v Roztokách, dalším je Park vědy, který sídlí rovněž v Roztokách a je orientovaný na výzkum a vývoj elektromotorů pro automobily a motorů s alternativními pohony. Máme radost i z toho, že oba projekty vytvořily pro kvalifikované pracovníky téměř 200 nových pracovních míst.

Areály cestovního ruchu

Víme, že poznávání nových míst uvolňuje mysl a umožňuje podívat se na věci z nadhledu. Proto jsme se v roce 2007 rozhodli vstoupit do oblasti cestovního ruchu.


Po stavbě hotelu a kongresového centra Academic v Roztokách jsme se rozhodli opravit a zmodernizovat náš areál na Monínci. Přestavěli jsme Hotel Monínec, postavili stejnojmenné apartmány a restauraci v alpském stylu M2. I díky tomu se z areálu Monínec stalo jedno z nejoblíbenějších lyžařských, turistických a relaxačních středisek v Česku.


Dalším naším srdcovým projektem je technologicko-informační centrum Cyberdog, které je určené široké veřejnosti. „Kosmickou“ vinárnu, která vyhrála soutěž Best of Realty a ve které obsluhuje robotická ruka, jsme otevřeli u stanice metra Nové Butovice na konci listopadu 2018.

Kanceláře

V rámci našich developerských aktivit se zaměřujeme především na bytové projekty a rozvoj vědeckotechnických areálů, ale nedílnou součástí těchto projektů jsou nejen vědecká pracoviště a podnikatelské inkubátory, ale také kvalitní kancelářské a konferenční prostory.

Budujeme je se smyslem pro detail: dbáme na to, aby bylo jejich vnitřní uspořádání co možná nejvíc flexibilní, protože víme, že život, i ten pracovní, je plný změn.

Samozřejmostí jsou i podhledy se zabudovaným osvětlením a ovladatelné sluneční clony a zelené, částečně zatravněné, střechy, kde najdete chvíli k nádechu a relaxu během náročného pracovního dne.


Přesto, že nejsme typickým office developerem, připravujeme rovněž projekty, které nabídnou především kancelářské využití. I tady ale, stejně jako u všech našich dalších projektů, dbáme na svěží a nezávislou originalitu architektury, na výjimečný design a nejmodernější technologie.

Korzo Nové Butovice
Seydlerova ulice, Praha 13

Multifunkční novostavby

Máme rádi, když můžeme nabídnout co nejvíc. I proto stavíme kromě typicky rezidenčních projektů i ty multifunkční, které na jednom místě nabízí hned několik funkcí najednou. Kromě samotného bydlení v nich najdete menší obchody, restaurace nebo kavárny, tak je tomu třeba v našich projektech SMART byty, CLB@Letňany či Polyfunkční domy v Roztokách.


Naše projekty stavíme s ohledem na okolní prostor a dává nám smysl rozvíjet a pečovat o své okolí, které slouží jak obyvatelům našich projektů, tak i ostatním lidem. I proto Trigema altruisticky investovala desítky milionů korun například do veřejného prostoru pěší zóny v pražských Nových Butovicích.


Práce, na kterou jsme hrdí

Naše práce pro nás znamená víc než jen čísla ve statistikách. Na každém projektu nám záleží, stojíme u jeho zrodu i vzniku a zajímá nás, co s ním je dál. Máme radost, když se naše stavby zaplní lidmi a když se z našich rezidenčních areálů stanou domy a domovy, které žijí příběhy svých obyvatel. Podívejte se spolu s námi, jak a co stavíme a které stavby máme za sebou.

Galerie referenčních staveb

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.