Nabídka pro studenty

Vzdělání je sice grunt, ale bez praxe to zkrátka není ono. My se o tu svou, téměř třicetiletou, praxi rádi dělíme, a proto vřele přivítáme vysokoškoláky i středoškoláky, kteří mají chuť získat ke svému studiu praktické zkušenosti.

Vysokoškoláci

Studentům stavebních oborů vysokých škol nabízíme možnost být při tom, podívat se pod pokličku naší práce a pod odborným dozorem si vyzkoušet řadu teoretických znalostí v praxi. Časovému a školnímu rozvrhu se bez problémů přizpůsobíme, a když nám to bude fungovat, může se po ukončení studií z naší spolupráce stát pracovní poměr.

Studentům nabízíme zejména tyto pozice:

asistent na stavbě
asistent v rozpočtovém oddělení
asistent project managera pro development
příprava dokumentace pro realitní společnost
projektant

Kromě odborné praxe umožňujeme studentům vysokých škol různého zaměření zpracovat u nás i diplomovou práci. Rádi přivítáme zejména ty zájemce, jejichž diplomové práce mají jasný a promyšlený záměr s konkrétní vizí.

Máte zájem si s námi popovídat o naší společné budoucnosti? Dejte nám vědět prostřednictvím kontaktního formuláře.

Středoškoláci

Odbornou praxi na našich stavbách umožňujeme absolvovat i žákům Středních průmyslových škol. Rádi se potkáme s těmi studenty, které jejich obor baví, mají chuť vyzkoušet si věci v praxi a dozvědět se něco nového. Studenty odměňujeme podle přístupu k práci i konkrétního přínosu pro stavbu.

Co od studentů očekáváme?

Nebojte se, nečekáme bezchybnost ani dokonalé znalosti. Samozřejmostí by však měl být váš iniciativní přístup, zájem o náš obor, chuť dozvědět se něco nového a ochota se dál rozvíjet.

Ukažte nám svou odvahu a napište nám o sobě více prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.