Úvod Kontakty Sídlo společnosti

Mateřská firma skupiny
Trigema a.s.

Trigema i její dceřiné společnosti sídlí v Nových Butovicích. Najdete nás nedaleko stanice metra, ve třetím patře budovy Business Center Explora. Víme, že prostory business center se mohou někdy zdát nepřehledné, proto jsme pro vaši jednodušší orientaci připravili přehlednou mapu.

Kontaktní údaje

Adresa: Trigema a.s.
Explora Business Centre (3. patro)
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5
Telefon recepce: 227 355 211
Telefon prodej bytů 800 340 350
Email trigema@trigema.cz
61466123
Obchodní rejstřík výpis
Jak k nám a kde zaparkovat? mapa

Kontaktní formulář

Prodejní centrum nových bytů Praha

Chystáte se nás navštívit v našem pražském showroomu? Těšíme se na vás. Prodejní centrum se nachází na stejné adrese jako naše sídlo, v přízemí budovy. Má ale vlastní vchod, který najdete hned vedle prodejny Žabka (mapa). Veškeré důležité informace o prodejním centru naleznete na stránce rezidenčního developmentu.

Prodejní centrum nových bytů Plzeň

Showroom pro vás máme i v Plzni. Najdete ho ve vzorovém bytě dokončeného projektu Bydlení Skvrňany, které se nachází na adrese Františka Kováříka 1333, 318 00 Plzeň 3 - Skvrňany. (mapa).

Fakturační údaje

Společnost Trigema a.s.
Adresa: Explora Business Centre
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5
61466123
DIČ CZ699000188 Skupinové DIČ
OR spisová značka B 12794
vedená u rejstříkového soudu v Praze | Výpis
Fakturační email faktury@trigema.cz
IČ dalších společností struktura

Buďte s námi v kontaktu.

Zajímá vás některý z našich projektů? Jste zvědaví, co plánujeme? Rádi s vámi zůstaneme ve spojení. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt ve formuláři a my se vám ozveme. Potěší nás, pokud se zároveň přihlásíte k odběru našeho newsletteru. Hned jakmile budeme mít nějaké novinky, podělíme se s vámi o ně. Psst, ještě před oficiálním oznámením.

Klientská sekceJako majitelé nemovitosti od společnosti Trigema od nás obdržíte přihlašovací údaje do klientské sekce. V klientské sekci naleznete veškerou dokumentaci k vaší nemovitosti, důležité kontakty, reklamační řád, aktualizace a mnoho dalších informací, které se můžou hodit.


SAP Portál

Jste našimi dodavateli? SAP Portál je digitální platforma pro komunikaci a sdílení pracovní dokumentace.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

PDF