Úvod Kontakty Sídlo společnosti

Mateřská firma skupiny
Trigema a.s.

Trigema i její dceřiné společnosti sídlí v Nových Butovicích. Najdete nás nedaleko stanice metra, ve třetím patře budovy Business Center Explora. Víme, že prostory business center se mohou někdy zdát nepřehledné, proto jsme pro vaši jednodušší orientaci připravili přehlednou mapu.

Kontaktní údaje

Adresa: Trigema a.s.
Explora Business Centre (3. patro)
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5
Telefon recepce: 227 355 211
Telefon prodej bytů 800 340 350
Email trigema@trigema.cz
Kontaktní formulář zde
61466123
Obchodní rejstřík výpis
Jak k nám a kde zaparkovat? mapa

Prodejní centrum nových bytů Praha

Chystáte se nás navštívit v našem pražském showroomu? Těšíme se na vás. Prodejní centrum se nachází na stejné adrese jako naše sídlo, v přízemí budovy. Má ale vlastní vchod, který najdete hned vedle prodejny Žabka (mapa). Veškeré důležité informace o prodejním centru naleznete na stránce rezidenčního developmentu.

Prodejní centrum nových bytů Plzeň

Showroom pro vás máme i v Plzni. Najdete ho na adrese Kollárova 862/34, přímo naproti dokončeného projektu KLR@Plzeň (mapa). Veškeré důležité informace o prodejním centru naleznete na stránce rezidenčního developmentu.

Fakturační údaje

Společnost Trigema a.s.
Adresa: Explora Business Centre
Bucharova 2641/14
158 00 Praha 5
61466123
DIČ CZ699000188 Skupinové DIČ
OR spisová značka B 12794
vedená u rejstříkového soudu v Praze | Výpis
Fakturační email faktury@trigema.cz
IČ dalších společností struktura

Buďte s námi v kontaktu.

Zajímá vás některý z našich projektů? Jste zvědaví, co plánujeme? Rádi s vámi zůstaneme ve spojení. Stačí, když nám na sebe necháte kontakt ve formuláři a my se vám ozveme. Potěší nás, pokud se zároveň přihlásíte k odběru našeho newsletteru. Hned jakmile budeme mít nějaké novinky, podělíme se s vámi o ně. Psst, ještě před oficiálním oznámením.

Klientská sekce

Klientská sekce verze 2.0

Tato verze klientské sekce byla nahrazena verzí 3.0 dne 30. 6. 2022. Uživatelé, kteří měli přístup do této verze, mohou nadále využívat veškeré funkce klientské sekce ve verzi 3.0 po provedení prvního přihlášení.

Klientská sekce verze 3.0

Přístup pro majitele bytů ve všech projektech (SMART byty, BLV@Horní Měcholupy, CLB@Letňany, CSV@Řepy, KLR@Plzeň, NMN@Holešovice, Nová "Nuselská", V Zahrádkách, Bydlení Brâník, Bydlení Skvrňany, LIHOVAR Smíchov).


SAP Portál

Jste našimi dodavateli? SAP Portál je digitální platforma pro komunikaci a sdílení pracovní dokumentace.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.