Úvod Návod: První přihlášení do klientské sekce

Registrace do klientské sekce

Dobrý den, vítáme vás v klientské sekci společnosti Trigema. Jsme rádi, že vás vidíme. Registrovat se můžete po obdržení přihlašovacích údajů.


Pro stávající klienty

Pokud jste klientem společnosti Trigema a doposud jste využívali klientskou sekci ve verzi 2.0, své klientské číslo a email uvedený v registrační smlouvě můžete využít i pro přihlášení do aktuální verze klientské sekce. Bude však nutné provést první přihlášení. V případě, že si tyto dva údaje nepamatujete, neváhejte nás kontaktovat na emailu marketing@trigema.cz.


Pro nové klienty

Jako majitelé nemovitosti od společnosti Trigema na váš e-mail obdržíte přihlašovací údaje do klientské sekce. V klientské sekci naleznete veškerou dokumentaci k vaší nemovitosti, důležité kontakty, reklamační řád, aktualizace a mnoho dalších informací, které se můžou hodit. Do klientské sekce se přihlásíte pod tímto odkazem. Před prvním přihlášením vám doporučujeme si přečíst návod.První přihlášení

1. krok: Zadání přihlašovacích údajů klientské sekce


Jakmile obdržíte přihlašovací údaje, můžete na stránce klientské sekce provést první přihlášení. Naleznete ho po kliknutí na odkaz v poli: Jste tady poprvé? klikněte zde. Vaše přihlašovací údaje si prosím pečlivě uchovejte, mohou se vám hodit i do budoucna.

Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí pole, do kterého vyplníte vaše klientské číslo a e-mail, který jste uvedli v rezervační smlouvě. (Pozn. klientské číslo obsahuje obvykle 6 čísel a případně může obsahovat také 4 nuly na začátku, náš systém rozpozná oba formáty, tedy 0000123456 i 123456) Klientské číslo a vaši emailovou adresu z rezervační smlouvy si prosím pečlivě uschovejte, budou totiž sloužit pro vaši příští komunikaci s námi a mimo jiné mohou sloužit také pro obnovu zapomenutého hesla. Jakmile údaje vyplníte, klikněte prosím na tlačítko odeslat na Váš e-mail.

2. krok: Ověření uživatele


Po kliknutí na tlačítko odeslat na Váš e-mail vám pošleme do vaší schránky zprávu s předmětem Klientská sekce - první přihlášení. Tento e-mail je potřeba otevřít a kliknout na odkaz ověřit uživatele, který vás přesměruje do klientské sekce.


3. krok: Počáteční nastavení


Jakmile kliknete na odkaz ověřit uživatele, který najdete ve svém v e-mailu, opět se dostanete do rozhraní klientské sekce. Nyní zde najdete možnost zvolit si nové přihlašovací jméno a heslo. Pokud vám jako přihlašovací jméno vyhovuje klientské číslo, pole můžete nechat volné. Heslo, pod kterým se budete chtít přihlašovat, je ale nutné vyplnit. Jakmile máte všechno vyplněno, stačí kliknout na tlačítko DOKONČIT PŘIHLÁŠENÍ a pak už vám v přihlášení k vašemu klientskému účtu nebude nic bránit.Po dokončení tohoto kroku vám již dále nic nebude bránit v přihlášení do klientského účtu. Pokud se vám dokumenty a data o vašich nemovitostech do profilu nepropsaly okamžitě, počkejte prosím. Mezi jednotlivými systémy je totiž drobná časová prodleva. Vaše data by se však měly zobrazit do několika minut. Děkujeme za trpělivost.


Přihlášení do klientského účtu


Do ověřeného klienského účtu, u kterého proběhlo počáteční nastavení, se dostanete po zadání vašich údajů na stránce klientské sekce. Do pole klientské číslo vyplňte prosím své klientské číslo, nebo přihlašovací jméno, které jste si zvolili u počátečního nastavení účtu. Pak prosím vyplňte vaše heslo a klikněte na tlačítko PŘIHLÁSIT SE.Zapomenuté heslo

Zapomněli jste heslo ke svému ověřenému účtu? Nic se neděje, můžete si bez obav vygenerovat heslo nové. Možnost nastavit si nové heslo naleznete na stránce klienské sekce, po kliknutí na odkaz zapomenuté heslo.


Po kliknutí na odkaz zapomenuté heslo se vám zobrazí okno, do kterého bude potřeba vyplnit vaše klientské číslo a email, který jste uvedli při registraci. Po vyplnění klikněte prosím na tlačítko ODESLAT.

Na emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, vám pak pošleme zprávu s předmětem Klientská sekce - zapomenuté heslo. Z tohoto e-mailu se po kliknutí na odkaz Nastavit nové heslo dostanete do klientské sekce s následujícím oknem.


Pak už stačí jen vyplnit nové heslo a kliknout na tlačítko NASTAVIT. Hned poté se dostanete na domovskou stránku vašeho klientského účtu.


Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.