Úvod Kariéra Proč pracovat v Trigemě

Poznejte nás

Investiční skupina Trigema je česká společnost, jejíž hlavní činností je rezidenční development, ale soustředí se i na další aktivity, jako je nemovitostní fond, venture kapitál a volný čas.

Své DNA stavíme na nezávislosti, odpovědnosti za vlastní rozhodnutí a vzájemném respektu a spolupráci.

Dračí lodě
2019

Teambuilding
2019

Běh pro Paraple
2022

Teambuilding
2021
Představujeme se

Poznejte nás

Firemní život

Prohlédnout

Náborový proces

Prohlédnout

Firemní kultura

Prohlédnout

Nabídka pro studenty

Prohlédnout

Benefity

Prohlédnout

Naše projekty mění charakter čtvrtí

Naši práci charakterizuje odbornost, kreativita a vytrvalost. Máme odvahu měnit status quo a posouvat smysluplné věci kupředu. Naše aktivity a projekty mění charakter městských částí, dávají nový život opuštěným místům, přináší neobvyklé zážitky i nový pohled na věci.

Vytvářejte s námi lepší prostor pro život


Přidejte se k nám a podílejme se společně na výjimečných a smysluplných projektech. Vytvářejme společně lepší prostor pro život.

Podpořili jsme


Važíme si partnerství s prospěšnými projekty. Nejen jako firma pravidelně přispíváme na projekty, které pomáhají a dávají nám smysl. Další formu pomoci, poskytují přímo naši zaměstnanci. Každý zaměstnanec má možnost zvolit si, zda dostane od společnosti narozeninový dárek, nebo zda peníze raději věnuje na pomoc potřebnějším. Zaměstnanci mají také možnost navrhovat a hlasovat, komu budou takto ušetřené prostředky darovány.

Proč pracovat v Trigemě?

#JsmeTrigema

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.