Úvod Naše aktivity Development Nájemní bydlení

Pronajímáme prostor,
kde můžete vy tvořit své sny.

Domov. Váš, soukromý, bezpečný a svobodný, bez závazků. Badatelna, kde svobodně přemýšlíte, zkoumáte a objevujete. Vaše kancelář, kde pijete svou první ranní kávu. Vaše cukrárna, prodejna vláčků, šicí salon, marocká restaurace. Vaše místo, kde podnikáte. I když potřebujete více svobody, máme pro vás místa, kde můžete tvořit své sny.

Podporujeme vaši nezávislost

Naše projekty přesahují oblast „pouhého“ bydlení, propojují místa se životy svých obyvatel a zlepšují okolní prostor pro život.

Podporujeme vaši nezávislost

Naše projekty přesahují oblast „pouhého“ pronájmu. Podporují vaši nezávislost a pomáhají vám prožít vaše sny.

Podporujeme vaši nezávislost

Naše projekty přesahují oblast „pouhého“ bydlení, propojují místa se životy svých obyvatel a zlepšují okolní prostor pro život.

Stojíme při vás, ať potřebujete cokoliv

Víme, že někdy je v životě prostě potřeba víc svobody a nezávislosti. Proto jsou součástí našich projektů i projekty nájemní, které dávají svým nájemníkům radost z volnosti a podporují svobodu v životě i v byznysu. Díky našemu vlastnímu špičkovému servisu se navíc dokáží všechny naše projekty přizpůsobit jakékoliv vaší situaci nebo momentální potřebě.

FRAGMENT (retail)

Prohlédnout

3 230 m2

ve výstavbě

4Q 2022

k zasídlení

FRAGMENT (byty)

Prohlédnout

140 prémiových bytů

ve výstavbě

4Q 2022

k nastěhování

PARK VĚDY

Prohlédnout

250 m2

dostupných kanceláří

ihned

k zasídlení

Robotická vinárna
Cyberdog

Prohlédnout

Eventový prostor

k pronájmu

50

míst

Vy tvoříte budoucnost

Můžete postavit město na Měsíci, založit rodinu, vyhrát maraton, vychovat děti, zdolat nejvyšší hory světa, uspět v práci, přeplavat La Manche, sportovat pro radost, vymyslet vynález, který změní svět. Ať se rozhodnete pro cokoliv, rozumíme vám. Pro všechny vaše sny jsme vymysleli náš koncept nájemního bydlení. V našem pojetí ale nejde „jen“ o bydlení. Každý nájemní projekt je originálním a výjimečným počinem, místem, kde můžete být sami sebou, uvolnění, bezstarostní, svobodní. Naše nájemní projekty široce přesahují oblast pouhého bydlení, vycházejí vstříc svým obyvatelům, protínají se s jejich příběhy a bydlení povyšují ze všech úhlů pohledu na jedinečný zážitek.

PARK VĚDY

Bořivojova 2380, Roztoky

CYBERDOG

Robotická vinárna
Seydlerova ul., Praha 13

Restaurace TRIFOT

Seydlerova, Praha 13

V co věříme, to také nezávisle tvoříme.

V naše hodnoty pevně věříme a jednáme podle nich. Máme chuť i odvahu měnit status quo a vytvářet výjimečné projekty, které podporují vaši výjimečnost.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.