2018 | Cyberdog

Koncept infocentra Cyberdog je založen na pokroku 21. století. Od zpracování vize až po samostatnou realizaci zabral více než rok. Není to klasické informační centrum, s jakými se člověk běžně setkává. Součástí infocentra je totiž roboticky obsluhovaná restaurace!

Stavba je složena ze dvou pater. Svým tvarem má připomínat hlavu a tělo psa, materiálem vesmírnou loď z budoucnosti. Cyberdog je prostor dělený na robotické pracoviště, vozíkovou dráhu umístěnou nad místy pro návštěvníky a prostor s projekcí, kde se promítají ukázky ze světa technologií. Díky speciální úpravě skla pomocí folie určené pro projekci budou mít kolemjdoucí možnost vidět projekci i z pěší zóny před objektem.

Celkové náklady na realizaci objektu přesáhly 20 mil. Kč. Tyto náklady jsou velmi vysoké právě z důvodu vývoje nového konceptu a použitých technologií a materiálů. Autor konceptu: David Černý, Ing.arch Tomáš Císař. Inspirace: Robot připravující míchané nápoje na zaoceánské lodi a roboti připravující drinky v Las Vegas.

Termín realizace: 03/18 - 11/18

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.