Vytváříme místa pro vaše zážitky

Radost z pohybu, adrenalin, oddech v přírodě, nadšení z nových objevů, skvělé jídlo, relax ve wellnes, jiskrné víno, potěšení pro všechny smysly. Život, to jsou zážitky. Máme pro vás místa, kde je můžete prožít.

Naše destinace
volného času

Příběh našich míst pro vaše zážitky je vždycky jiný, jedno ale mají společné - vymysleli a postavili jsme je přímo pro vás a doplnili jsme je o špičkové služby, které naplní všechny vaše potřeby. Neustále vymýšlíme nová vylepšení pro ještě větší zážitky a pohodlí.

V současné době je pro vás v provozu celoroční Areál Monínec, který je ideální pro zimní i letní rodinné zážitky, a kromě atrakcí a služeb nabízí i skvělé ubytování a gastronomii. Gurmánské zážitky můžete prožít i v Restauraci Trifot, kde v rámci dokončení rezidenčního projektu SMART byty Nové Butovice vznikla stylová a útulná restaurace. Skvělé víno a nejmodernější technologie potkáte v našem Vědecko-technologickém informačním centru Cyberdog, které otevřelo provoz na podzim 2018, a připravujeme pro vás i další zážitkové destinace, jako je Vinařství Dog in Dock nebo Areál Samoty.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.