Restaurant Trifot
SMART byty Nové Butovice

Socha Trifot
autor: David Černý

Trifot, skvělá gastronomie s uměleckým srdcem

Restaurace Trifot, to je místo pro moderní gastronomii, která se v Trifotu snoubí se současným uměním i příjemným odpočinkem v útulném a designovém prostředí.

Vnitřních míst 50
Venkovních míst 40
Kapacita pro eventy až 100 osob
Lokalita Seydlerová ul. Praha 5, Nové Butovice
100 m od stanice metra
Socha Trifot 12 metrů

Restaurace, která své jméno dostala podle místní dvanáctimetrové plastiky Davida Černého připomínající kráčející rostlinu z legendárního sci-fi románu Johna Wyndhama Den Trifidů, je zaměřena na moderní gastronomii s důrazem na zdravou stravu. Na minutkovém lístku najdete lehké pokrmy z kvalitních a sezónních surovin a každý den je v nabídce také denní menu. Restaurace Trifot má 50 míst k sezení a v teplých dnech je hostům k dispozici i venkovní zahrádka.

Plastika Trifota, fotografického kráčejícího „monstra“, neodmyslitelně propojuje restauraci s uměleckou multižánrovou galerií Czech Photo Centre, gurmánský zážitek prolíná s kulturním a místnímu korzu dodává uměleckou bohémskou atmosféru.

www.trifot.rest

Tak chutná umění

Návštěva restaurace úzce spojené s moderním uměním a výjimečnou plastikou Davida Černého je zážitkem sama o sobě. Čím vším vás restaurace Trifot okouzlí?

Lehkost a čerstvost naší gastronomie

Maso, ryby, zelenina i ovoce jsou u nás zkrátka čerstvé. Za každých okolností a za každého ročního období. Naší filozofií je vařit tak, abyste si odnesli nejen gurmánský zážitek, ale aby naše pokrmy podpořily i vaše zdraví. Polotovary, zmražené suroviny či glutamáty u nás proto nenajdete. Vybrat si naopak můžete ze šetrně upravených jídel s klasickou i zeleninovou přílohou.

Spojení gastronomie s uměleckou duší galerie

Restaurace Trifot je úzce propojena se sousední galerií Czech Photo Centre, která je multižánrovým uměleckým prostorem, ve kterém se kromě výstav současných ikon české i světové fotografie konají i fotoworkshopy a komunitní setkání. Galerie poskytuje seberealizaci všem umělecky založeným lidem, bezprostředně propojuje místní obyvatele s uměním fotografie a současného streetartu.

Originální a oduševnělý interiér

Originalita nás baví. I proto jsme interiér restaurace navrhli ve stylu urban designu s výraznými detaily, které propojují hlavní myšlenku celého komplexu galerie Czech Photo Centre a potažmo i uměleckého korza v Nových Butovicích. Na zdech restaurace tak najdete výrazné prvky spojené s fotografií, velkou maketu fotoaparátu i fotografický film, který se line po celé délce restaurace. Ústředním motivem interiéru je pak velkorysá dominantní knihovna s nepřeberným množstvím knih s tématem fotografie, které si můžete kdykoliv půjčit, přečíst či prolistovat.

Prostor pro odpočinek, inspiraci i firemní event

Kombinace restaurace s variabilními prostory galerie tvoří z Trifotu ideální místo nejen pro soukromé posezení, ale zároveň i pro firemní setkávání, pracovní záležitosti mini vernisáže, pracovní obědy, večeře či večírky. Rádi uspořádáme firemní či pracovní událost přesně podle vašich přání a požadavků.

Galerie a lokalita

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.