ART LIVING
EXPERIENCE

Staňte se součástí příběhu
proměňující se čtvrti

ART LIVING
EXPERIENCE

Staňte se součástí příběhu
proměňující se čtvrti

ART LIVING
EXPERIENCE

Staňte se součástí příběhu
proměňující se čtvrti

FRAGMENT:
Dům jako
umělecké dílo

Víme, že někdy prostě potřebujete víc svobody. Proto jsme vymysleli nový koncept prémiového nájemního bydlení. Fragment je architektonicky unikátní projekt nájemního bydlení zasazený do nejoriginálnější pražské čtvrti Karlín a navržený ateliérem Qarta ve spolupráci s Davidem Černým.

Cena od 18 000 Kč / měsíc
Typ Nájemní byty
Obytná plocha 31,3 – 119,9 m²
Dispozice 1+kk – 5+kk
Lokalita Praha 8-Karlín
Nastěhování 1Q 2023
Sochy Fragment více info

Najdete v něm 140 plně vybavených bytů k pronájmu s dispozicemi od 1+kk až po velkorysé mezonety s vlastními střešními terasami. Podmanivou atmosféru projektu doplňují designově zařízené interiéry bytů a nadstandardním technologickým vybavením i okolní soukromý park s klidovou zónou.

Fragment už svým jménem odráží fragmenty času” a spojení přítomnosti, minulosti a budoucnosti, “fragmenty životů” svých obyvatel i “fragmenty umění”. Unikátní stavba celou svou podstatou zdaleka přesahuje hranice „obyčejného“ rezidenčního bydlení. Ve spolupráci s architekty Davidem Wittasskem a Jiřím Řezákem z prestižního ateliéru Qarta a s umělcem Davidem Černým jsme postavili jedinečný projekt prémiového nájemního bydlení, který je zároveň vlastním uměleckým dílem.

www.frgmnt.cz

Aktuální stav projektu

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
ZAHÁJENÍ PRONÁJMU
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍZaujme vás

Fragment neskrývá svou originalitu a výjimečnost. Co všechno bydlení ve Fragmentu nabídne?

Architektura, která nezapadne

Fasádu architektonicky unikátního projektu tvoří netradiční rozpixelované plochy bloků, které z dálky vypadjí roztříštěně, ale zblízka tvoří pevný celek. Symbolicky tak parafrázují mnohovrstevnatost života, který se skládá z nekonečného množství vzpomínek a zážitků. Osobitost Fragmentu doplní i sochy navržené Davidem Černým.

Svoboda nájemního bydlení

Nová architektonická dominanta Karlína je tvořena 140 plně vybavenými byty k pronájmu, které nabídnou rozmanité dispozice od 1+kk až po velkorysé mezonety s vlastními střešními terasami. Samozřejmostí jsou i designově zařízené interiéry propojené s exteriérem a vlastní podzemní parkování. Chceme, aby se v novém areálu bydlelo bezstarostně, a proto budou nájemníkům k dispozici služby přesně podle jejich potřeb.

Genius loci – lokalita udávající trendy

Fragment jsme zasadili do jedné z nejkrásnějších pražských čtvrtí. Karlín, to je život. Karlín, to je sounáležitost. Karlín, to jsou sousedské slavnosti a přátelský, téměř rodinný, charakter. Neobyčejnou atmosféru slunné Itálie Karlínu dodává šachovnicový půdorys s pravoúhlými ulicemi, bohaté množství okolní zeleně i množství místních bister, obchodů a obchůdků, lokálních restaurací, kaváren nebo míst pro děti.

Minimum starostí a maximální pohodlí

Chceme, aby se vám ve Fragmentu bydlelo bezstarostně a pohodlně. Proto budou nájemníkům k dispozici nejen služby recepce, ale postaráme se i o další potřeby, jako je běžná údržba, větší opravy, úklid nebo třeba hlídání dětí. Ve Fragmentu bude zkrátka postaráno o všechno.

Nadstandardní vybavení napříč všemi prostory

Fragment je projektem neobyčejného nájemního bydlení, a tak všechny byty nabídnou důmyslné řešení dispozic, designové vybavení i nejmodernější technologické řešení. Celá budova bude mít společnou centrální recepci pro všechny obyvatele, a každá část rezidence bude mít i vlastní reprezentativní lobby. Celý areál oživí okolní přírodní relaxační zóna s bohatou zelení a vodními prvky.

Technologická řešení

Technologické vybavení je další věcí, kterou Fragment na první pohled vyniká. Mezi technologie, které využíváme, patří například tepelná čerpadla země – voda se soustavou 30 geotermálních vrtů hloubky 180 m, vzduchotechnika s rekuperací, filtrací a úpravou vlhkosti a teploty přiváděného vzduchu, vytápění i chlazení bytů za využití aktivovaných podhledů, využití studniční a dešťové vody pro pokrytí provozní spotřeby (splachování toalet a zalívání zeleně). Vybavení bytů navíc zahrnuje systém Smart home Loxone, který mj. ovládá tepelnou pohodu, intenzitu větrání a předokenní rolety podle pokynů meteostanice. Všechny střechy nového areálu jsme navíc jako tzv. „zelené střechy“ s vegetací.

Webkamery
z výstavby

Lokalita

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.