Vaše zpráva byla odeslána.
Úvod Nové byty Připravujeme FRAGMENT

Fragment: Budova jako umělecké dílo

 

Luxusní nájemní bydlení v LOKALITĚ KARLÍN / FRAGMENT

Kromě architektů kanceláře Qarta architektura (Řezák + Wittassek) jsme na přípravě budovy Fragment spolupracovali i s umělcem Davidem Černým. Důvodem bylo najít již v úvodu společnou řeč mezi architekturou a uměním. Díky této kreativní symbióze se podařilo najít nejlepší možné řešení pro daný pozemek, což si výjimečná poloha přímo naproti budovy Invalidovny jistě právem zasluhuje. Od prvních jednání mezi Qartou, Trigemou a Davidem Černým jsme hledali vhodnou formu a výraz pro řešený objekt. Nechtěli jsme totiž vytvořit pouze uniformní dům a zbylý prostor vyplnit sochou. Dům jsme tedy tvarovali společně jako reakci na okolní podněty. Také jako kontrast nového vůči starému, se vzrostlou zelení propojující tyto dva elementy.

Investice:

1,3 mld. Kč

Obytné plochy

10 500 m2

Retail:

2 350 m2

Zastavěné plochy

4 500 m2

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
4Q 2018
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
4Q 2020
ZAHÁJENÍ NABÍDKY ZÁJEMCŮM 2Q 2022
DOKONČENÍ INTERIÉRŮ
4Q 2022
PRONÁJEM KLIENTŮM
4Q 2022
KOLAUDACE
3Q 2022

 

Galerie

 
 
 
 
 
 
 
 

LOKALITA

Zvětšit

ZAJÍMÁ VÁS, JAK BY SE ZDE MOHLO BYDLET?

Máte zájem se dozvědět více inofrmací? Neváhejte nám na sebe zanechat kontaktní údaje v níže uvedeném formuláři. Jakmile se posuneme v přípravách projektu a výstavby do vhodné fáze, budeme vás informovat!

V průběhu období 2021–2022 dojde k uvolnění veškerých informací, potřebných k pronájmu bytů v budově Fragment. Naším partnerem a výhradním zástupcem pro pronájem je realitní kancelář Svoboda & Williams.Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.