Vaše zpráva byla odeslána.
Úvod Nové byty Připravujeme FRAGMENT

Fragment: Budova jako umělecké dílo

 

Luxusní nájemní bydlení v LOKALITĚ KARLÍN / FRAGMENT

Kromě architektů kanceláře Qarta architektura (Řezák + Wittassek) jsme na přípravě budovy Fragment spolupracovali i s umělcem Davidem Černým. Důvodem bylo najít již v úvodu společnou řeč mezi architekturou a uměním. Díky této kreativní symbióze se podařilo najít nejlepší možné řešení pro daný pozemek, což si výjimečná poloha přímo naproti budovy Invalidovny jistě právem zasluhuje. Od prvních jednání mezi Qartou, Trigemou a Davidem Černým jsme hledali vhodnou formu a výraz pro řešený objekt. Nechtěli jsme totiž vytvořit pouze uniformní dům a zbylý prostor vyplnit sochou. Dům jsme tedy tvarovali společně jako reakci na okolní podněty. Také jako kontrast nového vůči starému, se vzrostlou zelení propojující tyto dva elementy.

Investice:

1,3 mld. Kč

Obytné plochy

10 500 m2

Retail:

2 350 m2

Zastavěné plochy

4 500 m2

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
4Q 2018
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
4Q 2020
ZAHÁJENÍ NABÍDKY ZÁJEMCŮM 2Q 2022
DOKONČENÍ INTERIÉRŮ
4Q 2022
PRONÁJEM KLIENTŮM
4Q 2022
KOLAUDACE
3Q 2022

 

Fragment – hlavní výhody

Projekt svou podobou jasně prezentuje, že se považuje za výjimečný počin. Co se ale skrývá pod povrchem a na co je nutné své fanoušky a zájemce upozornit?

Fragment – architektura, která nezapadne

Fragment bude všechno, jen ne konzervativní. Fragmentací hmoty, tedy jejím rozdělením do opakujících se modulových bloků, vznikne jedinečná stavba, která bude zdálky působit rozříštěným dojmem – zblízka přitom bude zjevné, že se jedná o logicky poskládaný celek. Osobitost Fragmentu dodají i sochy navržené Davidem Černým.

Rental – vlajková loď nájemního bydlení

Nová architektonická dominanta Karlína bude tvořena 140 plně vybavenými byty k pronájmu, které nabídnou rozmanité dispozice od 1+kk až po velkorysé mezonety s vlastními střešními terasami, designově zařízené interiéry propojené s exteriérem a z vyšších podlaží výhled na pražské panorama. Součástí budovy bude také 119 garážových stání v podzemním podlaží. Fragment tak výrazně rozšíří nabídku bytů k pronájmu v Praze

Genius loci – lokalita udávající trendy

Karlín představuje jednu z nejpopulárnějších pražských lokalit, ve které se snoubí to nejlepší ze života ve městě: skvělá dostupnost centra, pestrá občanská vybavenost, množství zeleně a příjemné podniky vytvářející sousedskou atmosféru. Lepší místo pro prémiové nájemní bydlení v Praze byste našli jen stěží.

Minimum starostí a maximální pohodlí

Život ve Fragmentu se ponese v duchu pohodlí a bezstarostnosti. Nadčasové technologické zázemí zaručí bezproblémový chod celé budovy, nájemci se budou moci kdykoliv obrátit na recepci. Běžná údržba, větší opravy, ale i úklid domácnosti, hlídání dětí či další nadstandardní služby – ve Fragmentu bude o vše postaráno.

Nadstandardní vybavení napříč všemi prostory

Všechny byty k pronájmu zaujmou důmyslně řešenými dispozicemi a designovým vybavením. Každá část rezidence bude mít vlastní reprezentativní lobby, centrální bod vytvoří hlavní recepce s nepřetržitou ostrahou. Celý objekt navíc oživí veřejný parter se zelení, vodními prvky a klidovou zónou.

Technologická řešení

Technologickou laťku nastaví projekt nájemního bydlení Fragment opravdu vysoko – mezi technologie, které společnost Trigema při výstavbě využije, patří zelené střechy, tepelná čerpadla, vzduchotechnika s rekuperací, čidla CO, vytápění i chlazení za využití aktivovaných betonových stropů či studny pro pokrytí spotřební a provozní vody.

Galerie

 
 
 
 
 
 
 
 

Webkamera z výstavby

 
 

LOKALITA

Zvětšit

ZAJÍMÁ VÁS, JAK BY SE ZDE MOHLO BYDLET?

Máte zájem se dozvědět více inofrmací? Neváhejte nám na sebe zanechat kontaktní údaje v níže uvedeném formuláři. Jakmile se posuneme v přípravách projektu a výstavby do vhodné fáze, budeme vás informovat!

V průběhu období 2021–2022 dojde k uvolnění veškerých informací, potřebných k pronájmu bytů v budově Fragment. Naším partnerem a výhradním zástupcem pro pronájem je realitní kancelář Svoboda & Williams.Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 
Vaše data jsou v bezpečí.

Poskytnuté osobní údaje budou použity za účelem kontaktování zákazníka a vytvoření obchodní nabídky.
Podrobnosti o zpracování osobních údajů, jakož i o právech klienta najdete zde.