Úvod Naše aktivity Venture capital Dataligence

Dataligence

Dataligence je největší datová platforma o nemovitostech v České republice. Za pomocí milionů dat a umělé inteligence umíme spočítat skutečnou hodnotu nemovitostí bez pomoci odhadce. Dataligence pomáhá srazit náklady, usnadňuje složitá rozhodování, zefektivňuje komunikaci a pomáhá připravit inovativní online produkty.

Databáze

Databáze Dataligence obsahuje statisíce transakčních a nabídkových cen z celé republiky a další klíčové informace o bytech, rodinných domech i komerčních budovách. Naším posláním je poskytovat standardizovaná a co nejpřesnější data o tuzemském realitním trhu, a usnadnit tak našim klientům komunikaci i procesy. Zároveň pracujeme na vytvoření nástroje pro sledování vývoje ceny nemovitostí pro držitele hypoték a posílení pozice online oceňování pro banky.

Aplikace

Aplikace Dataligence umí spočítat skutečnou cenu všech nemovitostí v celém Česku. Využít ji může každý, kdo se potřebuje rychle zorientovat v cenách nemovitostí, například kvůli investicím, prodeji, koupi a podobně. Aplikace má k dispozici údaje z katastru nemovitostí o 3,2 milionech nemovitostí a 265 000 proběhlých obchodech. Sledujeme tak skutečné prodejní ceny z katastru i nabídkové ceny u nových developerských projektů a dokážeme určit cenu všech nemovitostí bez služeb odhadce.

Datová laboratoř

Máme jedinečné informace nejen o cenách nemovitostí v Česku, za kterými jsou tisíce hodin lidské i strojové práce. Partnerům tak umíme dodávat jak jednorázové analýzy zaměřené na jejich potřeby, tak dlouhodobé projekty. Data podle přesných pravidel standardizujeme, zpracováváme, třídíme a interpretujeme.

Big data

Bankám, developerům, pojišťovnám a dalším institucím poskytujeme služby na míru prostřednictvím vlastních nástrojů, aplikace CenováMapa.org a Vluátor PRO. Naše datová základna nemá svým rozsahem ani kvalitou obdoby. Společně s našimi partnery vymýšlíme, jak data v rámci digitalizace použít pro úsporu zdrojů, zlepšení efektivity komunikace i tvorbu skvělé zákaznické zkušenosti. Pomocí moderního REST API jsme schopni data, která vás zajímají, dostat přímo do vašeho systému. Jakou službu na nich postavíte, už je na vás.

Dataligence

API, integrace, vlastní nástroje. Naše datová základna nemá svým rozsahem ani kvalitou obdoby. Společně s našimi partnery vymýšlíme, jak data v rámci digitalizace použít pro úsporu zdrojů i tvorbu skvělé zákaznické zkušenosti.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.