Domov na slunečné straně města

Vaše město, váš příběh

PAPRSEK Stodůlky

Paprsek je urbanistický polyfunkční projekt, zasazený do městské atmosféry pražských Stodůlek a situovaný do bezprostřední blízkosti ikonického Centrálního parku Stodůlky a nádherné přírody Prokopského údolí. Svým konceptem vzdává hold městské atmosféře, životu na slunečné straně města, prostoru a vzdušnosti. Ve svém pojetí propojení bydlení a místních služeb přináší Paprsek do pražských Stodůlek živou a dynamickou náladu newyorského Manhattanu.

Typ Byty a retaily
Počet bytů a garáží cca 271 / 300
Retailových ploch 2 480 m2
Dispozice bytů 1+kk – 4+kk
Lokalita Praha 13-Stodůlky (stanice metra B Stodůlky)
Doba výstavby 33 měsíců

Nový areál nabídne 271 bytů o dispozicích od 1+kk až po velkorysé 4+kk a 330 parkovacích míst. Šestice bytových domů, které jsou tvořeny čistou linií pravoúhlých tvarů, navíc potřebným způsobem vymezuje prostor přirozeného pěšího bulváru, který do charakteru Stodůlek přinese hravou a živou náladu moderních newyorských ulic. Mezi jednotlivými domy pak vznikne klidný prostor s bohatou zelení pro odpočinek, setkávání či relaxaci.

Součástí nového rezidenčního projektu Paprsek je i komerční parter věnovaný službám a obchodu s množstvím místních autentických bister, kaváren, obchůdku a služeb, které dotváří svébytnou intimitu moderní městské atmosféry.

Polyfunkční dům Parsek přináší ojedinělý městský koncept sounáležitosti bydlení a místa, navazuje na typickou urbanistickou atmosféru a rozvíjí její příběh směrem k modernímu a pospolitému životu, ve kterém mají lidé ve své bezprostřední blízkosti k dispozici všechno, co potřebují. Tomu nahrává i lokalita Stodůlek, které patří k nejlépe občansky vybaveným částem Prahy a jsou díky metru perfektně dostupné. V bezprostřední blízkosti nového areálu se navíc nachází ikonický Centrální park, který nabízí nepřeberné množství možností k aktivnímu trávení voleného času, či dvě z nejkrásnějších pražských přírodních lokalit, které jsou jako stvořené k romantickým procházkám.

www.paprsek-stodulky.cz

Aktuální stav projektu

STAVEBNÍ POVOLENÍ
ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍVýjimečnosti Paprsku?

Paprsek, to je oslava urbanismu ve všech jeho podobách. Co všechno vás na Paprsku zaujme?

Nadčasový koncept bydlení

Paprsek je víc než jen pouhý „obytný prostor“. Kvalita a provedení bytů vychází z navazuje na vysoký standard předchozích projektů Trigema a vylepšuje ho o několik nových aspektů, jako je například podlahové vytápění, chytré ovládání bytu, rekuperace tepla, v některých bytech příprava na klimatizaci, okna s trojskly či nadstandardní sanita v čele s wellness wc.

Architektura, která rozvíjí městský příběh

Nový areál Paprsek ve svém pojetí navazuje na slavný původní architektonický návrh Jihozápadního města architekta Ivo Obersteina a do městské zástavby vnáší vzdušnost, lehkost a sluneční paprsky. Šestice bytových domů, které jsou tvořeny čistou linií pravoúhlých tvarů potřebným způsobem vymezuje prostor přirozeného pěšího bulváru, který do charakteru místa přináší hravou a živou náladu moderních newyorských ulic.

Městský život se vším, co potřebujete

Paprsek prostřednictvím parteru, který je srdcem celého areálu, propojuje bydlení se službami. V moderním přízemním parteru najdete supermarket, místní malé obchody a služby, jako je například pobočka pošty, kadeřník, restaurace, ordinace, lékárna a podobně i lokální kavárny a bistra. Celý komerční parter se nese v lehké urbanistické atmosféře, pro kterou je ale typická čistota a kvalita, stejně jako jednoduchost a upravenost kombinovaná s funkčností celého okolního prostoru.

Dopravní dostupnost

Nový areál je díky přímému napojení na metro perfektně dostupný. Doslova za pár minut je možné dojet do centra města či k obchodně-zábavní zóně na Zličíně. Na kole či pěšky to za pár minut zvládnete do Centrálního parku a klidnou procházkou lze dojít i do Prokopského údolí. Pro cesty autem je jednoznačnou výhodou snadný nájezd na Pražský okruh.

Výhody města nadohled od krásné přírody

Stodůlky jsou čtvrtí, která patří k nejlépe občansky vybaveným částem Prahy. V dochozí vzdálenosti od projektu Paprsek se nachází nejen množství škol, školek či moderních a upravených dětských hřišť, ale i supermarkety, bezpočet restaurací a kaváren, lékárny, poštu, dvě polikliniky či velké množství míst pro aktivní trávení volného času, pro sportování či odpočinek. V bezprostřední blízkosti Paprsku se pak nachází i dvě z nejkrásnějších pražských přírodních lokalit – Prokopské a Dalejské údolí, které jsou jako stvořené k malým útěkům z města.

Ikonický Centrální park

Rozlehlý, téměř 40hektarový park se dvěma rybníky, je místem, které si zamiluje snad každý. Velkorysý přírodní prak slouží jako místo pro setkávání, sportování, procházky, trávení volného času, piknikování či grilování s přáteli, stejně jako pro výlety a trávení volného času s dětmi. Centrální park lokalitu pražských Stodůlek povyšuje na místo s téměř newyorskou atmosférou hravého a živého Manhattanu.kromě urbanistické nálady, promyšlené koncepce i nenápadného umění v ulicích společnou ještě jednu „věc“ – ikonický Centrální park, který tuto pražskou čtvrť povyšuje na místo se téměř newyorskou atmosférou Manhattanu.

Lokalita

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.