LIHOVAR Smíchov

SPIRIT OF SMÍCHOV: Vdechneme
nový život industriální čtvrti

LIHOVAR Smíchov

SPIRIT OF SMÍCHOV: Vdechneme
nový život industriální čtvrti

LIHOVAR: Místo, které otevírá dveře příběhům

Neobyčejné a nezávislé bydlení, které je každodenním zážitkem. Život je fascinující. Stejně jako Lihovar. Náš nový projekt rezidenčního bydlení má mladou a nezávislou duši a s respektem k minulosti a odvahou k budoucnosti vdechne nový život nejcharismatičtější pražské čtvrti. Lihovar není jen pouhým „obytným prostorem“, ale ambiciózním projektem, který mění status quo. Život v Lihovaru totiž nabízí neobyčejný koncept, kdy je bydlení každodenním společenským i kulturním zážitkem.

Typ Byty a retailové prostory
Počet bytů 535
Stav prodeje I. etapa více než 75 %
Plocha retailů 7 400 m2
Lokalita Praha 5, Smíchov
Výstavba 3 etapy: 2021 – 2026
Historie lihovaru více info

Unikátní rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabídne cca 535 bytů s dispozicemi od malých 1+kk až po luxusní velkorysé 5+kk se střešní terasou a vířivkou.

Projekt, který je na dohled od krásné přírody pražského Děvína, široce přesahuje oblast „pouhého bydlení“: celý areál jsme totiž vymysleli jako místo, které chcete zažít. Kromě bydlení samotného se stane areál sevřený ulicemi Nádražní a Strakonická autonomním gastronomickým centrem s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, kde vznikne jeden z největších pražských foodmarketů.

Domov v Lihovaru najde i kultura a výtvarná scéna. Čtyřpatrová galerie v originální historické budově Varny totiž otevře dveře současnému umění. Na 7 400 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky či kavárny a součástí areálu bude také 527 parkovacích míst v podzemních garážích.

www.lihovar.cz

Aktuální stav projektu: I. etapa

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ