Trigema Building hledá nové kolegy, pojďte s námi pracovat na prestižních projektech.

Úvod Naše aktivity Zateplování

Snížení energetické náročnosti budov a jejich revitalizace

V oblasti snížení energetické náročnosti budov patříme k domácí špičce. Zvládneme revitalizovat jakoukoliv stavbu, od menších domů, přes nemocnice, školy a administrativní a další budovy až po ty největší bytové domy. Šetříme tím vaše úspory i životní prostředí a dáváme tak domům nový život.

Zateplování s věnujeme déle než 20 let. Začínali jsme zateplováním rodinných domů a dalších menších staveb. Postupně jsme ale přidávali další a další projekty a budovy, až jsme se dostali i projektům, v rámci kterých snižujeme energetickou náročnost i těch největších panelových domů.

Zateplení bytového domu
Praha 13

Zateplení bytového domu
Praha 13

Zateplení bytového domu
Praha 13

Zateplení bytového domu
Praha 11

Nový život pro staré domy

V rámci snížení energetické náročnosti budov se zaměřujeme i na zateplení obvodových fasád a střech, kterými u spousty budov uniká většina tepla. Systém zateplení vybereme na míru konkrétní stavbě a jejím možnostem. V naší práci běžně využíváme termovizního měření, díky kterému můžeme detailně zviditelnit tepelné mosty, lokalizovat poruchy a skryté vady obvodových stěn nebo nalézt závady v provedeném zateplení. Díky termografii také můžeme vyhledat místa, kde dochází uvnitř domu ke kondenzaci vlhkosti, která může přejít až k nebezpečnému růstu plísní.

Víme, že ke snížení energetické náročnosti staveb neodmyslitelně patří i revitalizace budov. Kombinace obojího totiž dokáže docílit nezanedbatelných úspor ve vašich nákladech. Revitalizace pro nás znamená výzvu, při které mimo jiné kontrolujeme statiku budovy a provádíme případné nutné stavební práce, jako je třeba zasazení nových oken, rekonstrukce balkonů a lodžií, vybudování systému vzduchotechniky a mnoho dalších prací.

K revitalizacím panelových domů přistupujeme komplexně od vypracování kompletní projektové dokumentaci přes barevné řešení a atypické konstrukční detaily nebo zajištění termovizního měření. Pro bytová družstva zvládneme zajistit financování včetně všech potřebných administrativních úkonů spojených se získáním dotace.

Členství v odborných organizacích

Jsme členy České rady pro šetrné budovy, která se snaží o to, aby byly budovy a urbanistické celky navrhovány, vystavěny, renovovány a provozovány v souladu se zdravým, prosperujícím a environmentálně i společensky ohleduplným prostředím. Zároveň jsme zapsáni v seznamu odborných dodavatelů programu Zelená úsporám a jsme Svazu podnikatelů ve stavebnictví, který napomáhá stabilizaci stavebního trhu.

Prezentace ke stažení

V zateplování patříme ke špičce a opíráme se o nejmodernější postupy a technologie. Věnujeme se zateplování celého spektra staveb od menších projektů, veřejných budov, státních institucí nebo nemocnic až po ty největší projekty a bytové panelové domy. K naší práci neodmyslitelně patří i projektová činnost a revitalizace domů. Pojďte se s námi podívat na projekty, kterým jsme dali druhou šanci.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.