Úvod Naše aktivity Zateplování

Zateplování a revitalizace budov

V oblasti zateplování patříme k domácí špičce. Zvládneme zateplit jakoukoliv stavbu, od menších domů, přes nemocnice, školy a administrativní a další budovy až po ty největší bytové domy. Současně s tím se zaměřujeme i na revitalizaci staveb. Šetříme tak vaše úspory i životní prostředí a dáváme tak domům nový život.

Zateplování s věnujeme déle než 20 let. Začínali jsme zateplováním rodinných domů a dalších menších staveb. Postupně jsme ale přidávali další a další projekty a budovy, až jsme se dostali i projektům zateplování i těch největších panelových domů.

Zateplení bytového domu
Praha 13

Zateplení bytového domu
Praha 13

Zateplení bytového domu
Praha 13

Zateplení bytového domu
Praha 11

Nový život pro staré domy

Zateplujeme obvodové fasády i střechy, kterými u spousty budov uniká většina tepla. Systém zateplení vybereme na míru konkrétní stavbě a jejím možnostem. V naší práci běžně využíváme termovizního měření, díky kterému můžeme detailně zviditelnit tepelné mosty, lokalizovat poruchy a skryté vady obvodových stěn nebo nalézt závady v provedeném zateplení. Díky termografii také můžeme vyhledat místa, kde dochází uvnitř domu ke kondenzaci vlhkosti, která může přejít až k nebezpečnému růstu plísní.

Víme, že k zateplování staveb neodmyslitelně patří i revitalizace budov. Kombinace obojího totiž dokáže docílit nezanedbatelných úspor ve vašich nákladech. Revitalizace pro nás znamená výzvu, při které mimo jiné kontrolujeme statiku budovy a provádíme případné nutné stavební práce, jako je třeba zasazení nových oken, rekonstrukce balkonů a lodžií, vybudování systému vzduchotechniky a mnoho dalších prací.

K revitalizacím panelových domů přistupujeme komplexně od vypracování kompletní projektové dokumentaci přes barevné řešení a atypické konstrukční detaily nebo zajištění termovizního měření. Pro bytová družstva zvládneme zajistit financování včetně všech potřebných administrativních úkonů spojených se získáním dotace.

Členství v odborných organizacích

Jsme členy České rady pro šetrné budovy, která se snaží o to, aby byly budovy a urbanistické celky navrhovány, vystavěny, renovovány a provozovány v souladu se zdravým, prosperujícím a environmentálně i společensky ohleduplným prostředím. Zároveň jsme zapsáni v seznamu odborných dodavatelů programu Zelená úsporám a jsme Svazu podnikatelů ve stavebnictví, který napomáhá stabilizaci stavebního trhu.

Prezentace ke stažení

V zateplování patříme ke špičce a opíráme se o nejmodernější postupy a technologie. Věnujeme se zateplování celého spektra staveb od menších projektů, veřejných budov, státních institucí nebo nemocnic až po ty největší projekty a bytové panelové domy. K naší práci neodmyslitelně patří i projektová činnost a revitalizace domů. Pojďte se s námi podívat na projekty, kterým jsme dali druhou šanci.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.