Úvod Naše aktivity Venture capital

Věříme ve vaše nápady
a investujeme do nich.

Máte sen nebo chytrý nápad s velkým potenciálem. Vymysleli jste službu, která na trhu chybí. Váš projekt má smysl pro celou společnost. Jenomže nemáte dostatek prostředků k jeho uskutečnění. Rozumíme vašemu nadšení a smysluplným projektům rádi pomůžeme.

Podporujeme vaše sny

Každý sen, byť na první pohled sebešílenější, je pro nás výzvou ke zvážení a realizaci.

Stojíme za originálními projekty

Investujeme náš kapitál, čas i zkušenosti do mladých projektů, ve kterých vidíme smysl pro celou společnost.

FLAT ZONE

Prohlédnout

Vyhledávač nemovitostí

B2C

Stduio FZ

B2B

DATALLIGENCE

Prohlédnout

Valuátor nemovistostí

B2B

Cenová mapa

B2B/B2C

Podporujeme vaše sny

Jsme investiční skupina s primárním zaměřením na rezidenční development. Zabýváme se počátečními andělskými investicemi pro mladé inovační firmy, zejména v oblasti realit. Zajímají nás však i další oblasti, jako je třeba cestovní ruch nebo umění. Investujeme náš čas, zkušenosti i finanční prostředky do projektů, které mají přesah a smysl pro celou naši společnost.

Flat Zone

Vyhledávač nových bytů a domů

Flat Zone Studio

Analytické studio pro rezidenční development

Dataligence

Big data k vašim službám.

Pomáháme posouvat limity

Rádi vytváříme silná partnerství a pomáháme postavit společnost na pevných základech. Propojujeme tvořivé nadšení a originální nápady s našimi dlouholetými zkušenostmi i know-how spojeným s rozvojem společností. Pomáháme překonávat překážky podnikání a posouvat vlastní limity. Kromě počátečního kapitálu nabízíme také prostory v našich inkubátorech se všemi službami a výhodami.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.