Úvod Kariéra Nabídka pro studenty Zkušenosti absolventů: Lucia Macková

Lucia MackováŠkola: ČVUT
Fakulta: Stavební
Obor: Management a ekonomika ve stavebnictví, následně Projektový management
Dokončení: 2018

Jmenuji se Lucia a pocházím původně ze Slovenska. V Praze žiju relativně dlouho, protože jsem se rozhodla tu studovat Fakultu stavební ČVUT, obor Management a ekonomika ve stavebnictví a následně ještě Projektový management.

Zkušenosti přímo
z praxe

Abych nasbírala zkušenosti nejen ze studia stavebního oboru, ale i přímo z praxe, oslovila jsem ve třetím ročníku Trigemu, zda bych tu mohla pracovat. Podstatné pro mě bylo především pracovat s lidmi, kteří jsou v oboru již dlouho a jsou ve svých pozicích dostatečnými profesionály. Výše pracovní odměny byla až na druhém místě.

Pracovní doba
podle studia

Zpočátku jsem musela přijmout roli administrativní výpomoci a na jaře roku 2015 jsem nastoupila do rozpočtového oddělení Trigema Building. Pracovní dobu jsem měla flexibilní - někdy jsem byla ve firmě třeba jen 2 až 3 hodiny, jindy celý den. Záleželo na tom, jak jsem měla zrovna na škole výuku.

Zapracovávala jsem se nejdříve na úkolech, které nebyly příliš složité. Jednalo se například o přepočítávání výkazů výměr a o běžnou administrativu. V každém případě jsem musela rozumět výkresům a dalším dokumentům, bez nichž se žádný standardní stavební projekt neobejde. S odpovědností rostla i možnost mého dalšího rozvoje.

Příprava na státnice

Postupně jsem dostávala čím dál více odpovědnější práce. Od přípravy nabídek do veřejných zakázek, administraci smluv, bankovních garancí až po různé analýzy. Byla to neocenitelná zkušenost ke státnicím. Hodně témat, která jsem u nich pak měla, jsem se nemusela učit dopředu, protože jsem je znala už z praxe v Trigemě.

Po roce a půl výkonnou asistentkou majitele

Po roce a půl za mnou přišel jeden ze zakladatelů a zároveň předseda představenstva celé Trigemy Marcel Soural, zda bych souhlasila s tím, že k němu nastoupím na pozici asistentky jako na možnou startovací práci pro budoucí posun na projektovou manažerku.

Zajímáte se o stáž?

Ozvěte se nám, možná čekáme právě na vás.


Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Na tomto místě najdete i všechny potřebné informace o volné pozici, popis toho, co vás při práci čeká, naši nabídku i požadavky, které jsou k pracovní pozici potřeba.


Ozvěte se nám nebo nám zanechte kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" nahrát svůj životopis s krátkým motivačním dopisem, ve kterém nám dáte vědět, proč máte o pozici zájem. Pak už stačí jen vyplnit stručný formulář se základními otázkami týkajícími se konkrétní pozice. Dáváme přednost těm zájemcům, kteří vyplní celý dotazník.
Máte chuť u nás pracovat, ale nenašli jste mezi nabízenými pozicemi zrovna tu vaši? Nevadí, i tak nám na sebe zanechte kontakt. Rádi se dozvíme, v čem jste dobří a co byste u nás chtěli dělat a je možné, že najdeme místo právě pro vás. A nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.


Co bude s vaší odpovědí na náš inzerát?

Všechny vaše podklady, které jste nám v odpovědi na pracovní nabídku poslali, náš HR tým pečlivě vyhodnotí. Pokud se vaše i naše představy potkají, do 14 dnů vám zavoláme a pozveme vás na osobní pohovor.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.