Úvod Kariéra Představujeme se Představujeme: IT

Představujeme naše týmy

 

IT Oddělení

Jako jeden z prvních developerů na tuzemském trhu se Trigema výrazněji rozvíjí prostřednictvím IT projektů a start-upů. To vše má velký dopad na život a fungování celé společnosti. Cílem oddělení je prostřednictvím moderních technologií vytvořit novou budoucnost interního fungování firmy. IT oddělení je samostatně fungující jednotkou, která většinu projektů realizuje sama. Jsme tým nadšenců, který svými projekty žije. Úspěšně jsme již provedli například upgrade SAPu, vytvořili vlastní modul pro prodej nemovitostí v SAPu nebo kompletně realizovali virtualizaci firemní infrastruktury na platformě VMware. Do budoucnosti IT chystá třeba i využití strojového učení a umělé inteligence ve firemních procesech a projekty mobilních aplikací.


Výzvy na vás zde čekají na každém kroku...

Michal Tota, Ředitel IT

Michal působí v firmě téměř od samého počátku. Přestože na krátkou dobu pracoval i jinde, brzy se do Trigemy vrátil. „Nikdy jsem tohoto kroku nelitoval,“ říká. „Práce je zde hodně, ale výzvy na vás čekají téměř na každém kroku. Podle reakcí od lidí, kteří pracují jinde a mají možnost setkat se s prací našeho IT, je vidět, že děláme svou práci dobře. A to je ta nejlepší pochvala,“ dodává. V ostatních společnostech vnitřní IT nemá tak hluboký záběr, často fungují na principu zprostředkovatele na externí společnosti. Trigema je díky Michalovi a jeho týmu v rozvoji IT systému na špici.


Krocení náladového SAPu...

Martin Šebek, SAP Developer

Jaká je Martinova specializace? Krocení náladového SAPu. Martin je totiž přesně ten člověk, na kterého se obracíme, když si s námi SAP zahrává. Jeho náplní práce je tedy kompletní správa Sapu a SAP portálu. To znamená samé aktualizace, nastavování, podpora náročných uživatelů, ale i vývoj nových aplikací. Například se zaměřuje na zjednodušení a automatizaci procesů ve firmě. Takže žádná rutina. A co se Martinovi na jeho práci nelíbí? Nic. Líbí se mu totiž všechno a oceňuje zejména každodenní výzvy a problémy, které může řešit.

Jsou nepostradatelní a jejich tempo je vražedné...

Tomáš Červenka a Jirka Herout, IT Technici

Ruku na srdce, kdo nikdy neviděl žádného běžícího člena IT po chodbě?

Když se něco nedaří, trigemáci volají Toma a Jirku, naše ajťáky. Počítače, tiskárny i zaseknuté programy ze strachu raději běží jen co se kluci objeví ve dveřích. To je pravidlo číslo dva, to první je samozřejmě nejprve zkusit vypnou a zapnout.

To ale není vše, co mají kluci na práci. Jejich prací je celková podpora IT infrastruktury a uživatelů, ale také testování a nasazování nových technologií. Kluci si na své práci nejvíce pochvalují kolektiv, rozmanitost práce a různé technologie, se kterými mají možnost pracovat.


Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.