Představujeme se:
IT oddělení

Jako jeden z prvních developerů na tuzemském trhu se Trigema výrazněji rozvíjí prostřednictvím IT projektů a start-upů. To vše má velký dopad na život a fungování celé společnosti. Cílem oddělení je prostřednictvím moderních technologií vytvořit novou budoucnost interního fungování firmy. IT oddělení je samostatně fungující jednotkou, která většinu projektů realizuje sama. Jsme tým nadšenců, který svými projekty žije. Úspěšně jsme již provedli například upgrade SAPu, vytvořili vlastní modul pro prodej nemovitostí v SAPu nebo kompletně realizovali virtualizaci firemní infrastruktury na platformě VMware. Do budoucnosti IT chystá třeba i využití strojového učení a umělé inteligence ve firemních procesech a projekty mobilních aplikací..

Michal Tota,
Ředitel IT

Michal působí v firmě téměř od samého počátku. Přestože na krátkou dobu pracoval i jinde, brzy se do Trigemy vrátil. „Nikdy jsem tohoto kroku nelitoval,“ říká. „Práce je zde hodně, ale výzvy na vás čekají téměř na každém kroku. Podle reakcí od lidí, kteří pracují jinde a mají možnost setkat se s prací našeho IT, je vidět, že děláme svou práci dobře.

A to je ta nejlepší pochvala,“ dodává. V ostatních společnostech vnitřní IT nemá tak hluboký záběr, často fungují na principu zprostředkovatele na externí společnosti. Trigema je díky Michalovi a jeho týmu v rozvoji IT systému na špici.

Martin Šebek,
SAP Developer

Jaká je Martinova specializace? Krocení náladového SAPu. Martin je totiž přesně ten člověk, na kterého se obracíme, když si s námi SAP zahrává. Jeho náplní práce je tedy kompletní správa Sapu a SAP portálu. To znamená samé aktualizace, nastavování, podpora náročných uživatelů, ale i vývoj nových aplikací. Například se zaměřuje na zjednodušení a automatizaci procesů ve firmě. Takže žádná rutina. A co se Martinovi na jeho práci nelíbí? Nic. Líbí se mu totiž všechno a oceňuje zejména každodenní výzvy a problémy, které může řešit.

Tomáš Červenka,
IT Technik

Ruku na srdce, kdo nikdy neviděl žádného běžícího člena IT po chodbě? Když se něco nedaří, trigemáci volají Toma a Jirku, naše ajťáky. Počítače, tiskárny i zaseknuté programy ze strachu raději běží jen co se kluci objeví ve dveřích. To je pravidlo číslo dva, to první je samozřejmě nejprve zkusit vypnou a zapnout. To ale není vše, co mají kluci na práci. Jejich prací je celková podpora IT infrastruktury a uživatelů, ale také testování a nasazování nových technologií. Kluci si na své práci nejvíce pochvalují kolektiv, rozmanitost práce a různé technologie, se kterými mají možnost pracovat.

Zajímáte se o kariéru v IT oddělení?

Ozvěte se nám, možná čekáme právě na vás.


Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Na tomto místě najdete i všechny potřebné informace o volné pozici, popis toho, co vás při práci čeká, naši nabídku i požadavky, které jsou k pracovní pozici potřeba.


Ozvěte se nám nebo nám zanechte kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" nahrát svůj životopis s krátkým motivačním dopisem, ve kterém nám dáte vědět, proč máte o pozici zájem. Pak už stačí jen vyplnit stručný formulář se základními otázkami týkajícími se konkrétní pozice. Dáváme přednost těm zájemcům, kteří vyplní celý dotazník.
Máte chuť u nás pracovat, ale nenašli jste mezi nabízenými pozicemi zrovna tu vaši? Nevadí, i tak nám na sebe zanechte kontakt. Rádi se dozvíme, v čem jste dobří a co byste u nás chtěli dělat a je možné, že najdeme místo právě pro vás. A nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.


Co bude s vaší odpovědí na náš inzerát?

Všechny vaše podklady, které jste nám v odpovědi na pracovní nabídku poslali, náš HR tým pečlivě vyhodnotí. Pokud se vaše i naše představy potkají, do 14 dnů vám zavoláme a pozveme vás na osobní pohovor.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.