Představujeme se:
Oddělení finančního kontrolinguPředstavujeme oddělení finančního kontrolingu. Celý tým se skládá z 5 členů: Nikoly, Markéty, Martina, Pavla a Tomáše. Co ten kontroling vlastně kontroluje?

Většina lidí si myslí, že když se řekne kontroling znamená to, že se něco kontroluje. Není to však správný význam. Slovo kontroling je odvozeno od anglického slova control, což znamená řídit. Finanční kontroloři jsou tedy takovou pravou rukou finančního ředitele.

Pro celý tým je klíčový především smysl pro detail, trpělivost, flexibilita a přesah nad rámec svých poviností. To jsou věci, se kterými do kontrolingu už přicházíte, anebo se je při práci, podle Markéty naučíte. Vzhledem k tomu, že se Trigema neustále rozrůstá a přichází nové pracovní výzvy je potřeba se stále učit.

<

Podle Nikoly je práce v kontrolingu rozmanitá a dynamická. Přijdete do práce a během chvilky se vaše pracovní plány mění. Pracovní den je tak vždy překvapením.

A co vám odpoví Tomáš, když se ho zeptáte, co dělá? Odpověď zní: „Dělám barevné tabulky.“ Tomáše práce baví, protože to není o jedné činnosti, kterou děláte stále dokola. Musíte znát souvislosti a spolupracovat s kolegy z ostatních oddělení.

Nejnovějším členem oddělení je Martin, který si pochvaluje především dobře zorganizovaný nástup včetně detailního adaptačního plánu. A co říká na své kolegy? „Od začátku mám pocit, že mě přijali mezi sebe. Stačí ukázat trošku snahy a zájmu. Kolegové jsou přátelští, vtipní a své práci dobře rozumí.“

Pavel je rád za možnost profesně se posouvat a být tak prospěšný. Práce je rozmanitá, rozhodně není pouze o jedné tabulce. Člověk se tu nenudí. Otevřenost, férový přístup a hledání cesty, jak věci zjednodušit je to co Pavel ocení.

Zajímáte se o kariéru v oddělení finančního kontrolingu?

Ozvěte se nám, možná čekáme právě na vás.


Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Na tomto místě najdete i všechny potřebné informace o volné pozici, popis toho, co vás při práci čeká, naši nabídku i požadavky, které jsou k pracovní pozici potřeba.


Ozvěte se nám nebo nám zanechte kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" nahrát svůj životopis s krátkým motivačním dopisem, ve kterém nám dáte vědět, proč máte o pozici zájem. Pak už stačí jen vyplnit stručný formulář se základními otázkami týkajícími se konkrétní pozice. Dáváme přednost těm zájemcům, kteří vyplní celý dotazník.
Máte chuť u nás pracovat, ale nenašli jste mezi nabízenými pozicemi zrovna tu vaši? Nevadí, i tak nám na sebe zanechte kontakt. Rádi se dozvíme, v čem jste dobří a co byste u nás chtěli dělat a je možné, že najdeme místo právě pro vás. A nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.


Co bude s vaší odpovědí na náš inzerát?

Všechny vaše podklady, které jste nám v odpovědi na pracovní nabídku poslali, náš HR tým pečlivě vyhodnotí. Pokud se vaše i naše představy potkají, do 14 dnů vám zavoláme a pozveme vás na osobní pohovor.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.