Představujeme se:
Oddělení finančního kontrolinguPředstavujeme oddělení finančního kontrolingu. Celý tým se skládá z 5 členů: Nikoly, Markéty, Martina, Pavla a Tomáše. Co ten kontroling vlastně kontroluje?

Většina lidí si myslí, že když se řekne kontroling znamená to, že se něco kontroluje. Není to však správný význam. Slovo kontroling je odvozeno od anglického slova control, což znamená řídit. Finanční kontroloři jsou tedy takovou pravou rukou finančního ředitele.

Pro celý tým je klíčový především smysl pro detail, trpělivost, flexibilita a přesah nad rámec svých poviností. To jsou věci, se kterými do kontrolingu už přicházíte, anebo se je při práci, podle Markéty naučíte. Vzhledem k tomu, že se Trigema neustále rozrůstá a přichází nové pracovní výzvy je potřeba se stále učit.

<

Podle Nikoly je práce v kontrolingu rozmanitá a dynamická. Přijdete do práce a během chvilky se vaše pracovní plány mění. Pracovní den je tak vždy překvapením.

A co vám odpoví Tomáš, když se ho zeptáte, co dělá? Odpověď zní: „Dělám barevné tabulky.“ Tomáše práce baví, protože to není o jedné činnosti, kterou děláte stále dokola. Musíte znát souvislosti a spolupracovat s kolegy z ostatních oddělení.

Nejnovějším členem oddělení je Martin, který si pochvaluje především dobře zorganizovaný nástup včetně detailního adaptačního plánu. A co říká na své kolegy? „Od začátku mám pocit, že mě přijali mezi sebe. Stačí ukázat trošku snahy a zájmu. Kolegové jsou přátelští, vtipní a své práci dobře rozumí.“

Pavel je rád za možnost profesně se posouvat a být tak prospěšný. Práce je rozmanitá, rozhodně není pouze o jedné tabulce. Člověk se tu nenudí. Otevřenost, férový přístup a hledání cesty, jak věci zjednodušit je to co Pavel ocení.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.