Představujeme se:
Oddělení přípravy stavebRádi bychom vám představili jedno z našich početnějších oddělení, a to oddělení přípravy staveb.

Aktuálně má oddělení čtrnáct členů, včetně 5 žen, které potvrzují, že i ženy mohou pracovat ve stavebnictví. V poslední době se oddělení rozrůstá rychlým tempem, je to dáno tím, že se realizuje čím dál tím víc zakázek a k tomu je potřeba uzpůsobit také tým přípravářů.Přípraváři staveb zodpovídají společně se stavbyvedoucím za ekonomický výsledek přidělené stavby a vybírají subdodavatele. V oddělení jsou také dvě nákupčí, které objednávají na všechny projekty stavební materiál a jednají především se stavebninami a výrobci stavebních materiálů.

Pracovní náplň je rozmanitá, s každou další přidělenou stavbou přicházejí jiné výzvy a technologické postupy. Jeden den můžete stavět novostavbu bytového domu nebo halu a druhý den rekonstruujete historický objekt, kde je nutné dodržet přání památkářů. Přesně takové výzvy činí z práce v přípravě velmi pestrou.

Jako tým fungujeme skvěle! Zakládáme si na tom, aby zde byla přátelská atmosféra. Jeden druhému pomáháme a sdělujeme své poznatky. Stali se z nás kamarádi i v osobním životě a vyrážíme spolu na pivo, za kulturou nebo na výlety.


V oddělení máme třeba takové nepsané pravidlo, že kdo má narozeniny přinese pro ostatní drobné občerstvení v podobě koláče, dortu či chlebíčků. Nedávno jsme dokonce na nástěnce zřídili tabulku, která „bonzuje“ kdo má narozeniny, aby některé nebyly náhodou promlčeny.

Obecně jsme parta především mladých, pozitivních a přátelských lidí, kteří si umí udělat srandu a dodat úsměv, i když není zrovna nálada a je hodně práce.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.