Představujeme se:
Oddělení přípravy staveb

Tým našich přípravářů a přípravářek. Jedno z nejpočetnějších oddělení v Trigemě, které se díky přibývajícím zakázkám stále rozrůstá.

Přípraváři staveb zodpovídají společně se stavbyvedoucím za ekonomický výsledek přidělené stavby a vybírají subdodavatele. V oddělení jsou také dvě nákupčí, které objednávají na všechny projekty stavební materiál a jednají především se stavebninami a výrobci stavebních materiálů.

Aktuálně má oddělení čtrnáct členů, včetně 5 žen, které potvrzují, že i ženy mohou pracovat ve stavebnictví. V poslední době se oddělení rozrůstá rychlým tempem, je to dáno tím, že se realizuje čím dál tím víc zakázek a k tomu je potřeba uzpůsobit také tým přípravářů.Přípraváři staveb zodpovídají společně se stavbyvedoucím za ekonomický výsledek přidělené stavby a vybírají subdodavatele. V oddělení jsou také dvě nákupčí, které objednávají na všechny projekty stavební materiál a jednají především se stavebninami a výrobci stavebních materiálů.

Pracovní náplň je rozmanitá, s každou další přidělenou stavbou přicházejí jiné výzvy a technologické postupy. Jeden den můžete stavět novostavbu bytového domu nebo halu a druhý den rekonstruujete historický objekt, kde je nutné dodržet přání památkářů. Přesně takové výzvy činí z práce v přípravě velmi pestrou.

Jako tým fungujeme skvěle! Zakládáme si na tom, aby zde byla přátelská atmosféra. Jeden druhému pomáháme a sdělujeme své poznatky. Stali se z nás kamarádi i v osobním životě a vyrážíme spolu na pivo, za kulturou nebo na výlety.


V oddělení máme třeba takové nepsané pravidlo, že kdo má narozeniny přinese pro ostatní drobné občerstvení v podobě koláče, dortu či chlebíčků. Nedávno jsme dokonce na nástěnce zřídili tabulku, která „bonzuje“ kdo má narozeniny, aby některé nebyly náhodou promlčeny.

Obecně jsme parta především mladých, pozitivních a přátelských lidí, kteří si umí udělat srandu a dodat úsměv, i když není zrovna nálada a je hodně práce.

Zajímáte se o kariéru v oddělení přípravy staveb?

Ozvěte se nám, možná čekáme právě na vás.


Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Na tomto místě najdete i všechny potřebné informace o volné pozici, popis toho, co vás při práci čeká, naši nabídku i požadavky, které jsou k pracovní pozici potřeba.


Ozvěte se nám nebo nám zanechte kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" nahrát svůj životopis s krátkým motivačním dopisem, ve kterém nám dáte vědět, proč máte o pozici zájem. Pak už stačí jen vyplnit stručný formulář se základními otázkami týkajícími se konkrétní pozice. Dáváme přednost těm zájemcům, kteří vyplní celý dotazník.
Máte chuť u nás pracovat, ale nenašli jste mezi nabízenými pozicemi zrovna tu vaši? Nevadí, i tak nám na sebe zanechte kontakt. Rádi se dozvíme, v čem jste dobří a co byste u nás chtěli dělat a je možné, že najdeme místo právě pro vás. A nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.


Co bude s vaší odpovědí na náš inzerát?

Všechny vaše podklady, které jste nám v odpovědi na pracovní nabídku poslali, náš HR tým pečlivě vyhodnotí. Pokud se vaše i naše představy potkají, do 14 dnů vám zavoláme a pozveme vás na osobní pohovor.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.