Úvod Kariéra Představujeme se Představujeme: Prodejní týmPředstavujeme se:
Prodej developerských projektůPro většinu klientů je pořízení nemovitosti spojeno s výrazným přílivem emocí, ať už pozitivních, či negativních. Prodejce musí být tím správným člověkem, který se vstupem do prodejního centra stává jakýmsi „průvodcem realitou“. Přítelem, který pomáhá, vysvětluje, poukazuje na všechna pro i proti a společně se zájemcem vybírá nejvhodnější variantu pořízení nového bytu. Uvědomujeme si vážnost takového rozhodnutí, a proto se snažíme přizpůsobit také prostředí, ve kterém myšlenka pořízení vlastního bydlení vzniká a rozvijí se. K tomu hovoříme několika světovými jazyky, pracujeme s moderními technologiemi, využíváme interaktivních modelů a v neposlední řadě umíme pohostit třeba i dobrou kávou. Každý den si uvědomujeme, že jsme součástí životních rozhodnutí.
Jitka Špinlerová,
obchodní ředitelka


Jitka má bohaté zkušenosti z oblasti obchodu developerských projektů. V Trigemě vede obchodní tým a stará se o nastavení a realizaci obchodní strategie společnosti. Vedle projektů v Praze to znamená rovněž posílení naší pozice ve vybraných regionech Česka.


Jak vypadá příprava na prodejní proces?

1.

Než dojde k zahájení prodeje, projde nám rukama nespočetně krát dispozice každého bytu2.

Porovnáváme prodejní materiály s webem, aby klient při prvním pohledu věděl co a za kolik může pořídit. Snažíme se mu ulehčit rozhodnutí a proto jsme spustili možnost elektronické rezervace bytu.3.

Půdorysy se vrací s poznámkami do přípravy, dokud neodpovídají představám a aktuálním trendům.4.

Prodejní tým se seznamuje s projektem a jeho kvalitativním standardem.5.

Veškeré postřehy jsou zaznamenány a konzultovány s přípravou.6.

Snažíme se dobře nadefinovat výhody i nedostatky projektu, aby klient obdržel kompletní informace.7.

Občas dojde i ke komickým situacím, nebo představám.8.

Vybavení bytu je potřeba zpracovat do prezentačních materiálů a vyvzorkovat jednotlivé komponenty.9.

Prodejce následně seznamuje klienta se standardním vybavením bytu a provádí jeho výběr.10.

Vysvětlení postupu koupě může trvat i několik hodin, pro spoustu klientů je pořízení bytu životní investicí.11.

K prezentaci se využívají moderní technologie, aktuálně může prodejce pracovat s dotykovým displejem v rozlišení 4K.12.

V následujících dnech se ověřuje, jestli bylo vše jasné, případně je potřeba informace doplnit.

Zajímáte se o kariéru prodejce?

na nic nečekejte a pošlete životopis


Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Zde naleznete potřebné informace k popisu pracovní činnosti, požadavky ale také nabídku spojenou s výkonem této pozice.

Zanechte na sebe kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" zaslat CV s průvodním dopisem. Součástí je také dotazníkový formulář se základními otázkami týkajícími se této pozice. Upřednostňujeme kandidáty, kteří vyplní celý dotazník a usnadní již v počátcích celkový proces


Pokud právě nehledáme přesně vaši požadovanou pozici, můžete na sebe zanechat kontakt. Tyto zájemce pravidelně vyhodnocujeme a je pravděpodobné, že bychom vašich služeb využili v jiné oblasti. Nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.

Náborový tým

Proces je veden Danielou Čadkovou, nebo Šárkou Přibylovou. Na základě zveřejnění pracovního inzerátu a zaslaných podkladů od jednotlivých uchazečů náborový tým Trigemy přijaté žádosti vyhodnotí.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.