Představujeme naše týmy

 

Reklamační oddělení

Pečujeme během záruční doby o naše zákazníky. Jsme přitom v každodenním kontaktu s našimi klienty a pomáháme jim řešit situace, které nastanou během záruční doby. Kromě vedoucího Michala Jaška jsme čtyři. S administrativní činností spojenou s řešením reklamací nám navíc pomáhá asistentka Kristýna Kadlecová. Naše práce určitě není stereotypní - umíme komunikovat s lidmi a dokážeme čelit různým výzvám. A někdy je jich opravdu dost!

Oddělení vede Michal Jaško, který v Trigema Building pracuje už od dubna roku 2010. Původně k nám nastupoval jako stavební mistr. Od roku 2014 je na pozici vedoucího střediska reklamací. Má na starosti chod celého oddělení, zejména dodržování zákonných lhůt, jednání s výbory SVJ, plánování a následné dodržování ročních rozpočtů.Michal Jaško, vedoucí oddělení


Jiří Weisgärber, reklamační technik


Jitka Bouchalová, reklamační technik


David Vácha, reklamační technik
Kristýna Kadlecová, asistentka reklamačního odd.


Zajímáte se o kariéru v reklamačním oddělení?

Ozvěte se nám, možná čekáme právě na vás.


Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Na tomto místě najdete i všechny potřebné informace o volné pozici, popis toho, co vás při práci čeká, naši nabídku i požadavky, které jsou k pracovní pozici potřeba.


Ozvěte se nám nebo nám zanechte kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" nahrát svůj životopis s krátkým motivačním dopisem, ve kterém nám dáte vědět, proč máte o pozici zájem. Pak už stačí jen vyplnit stručný formulář se základními otázkami týkajícími se konkrétní pozice. Dáváme přednost těm zájemcům, kteří vyplní celý dotazník.
Máte chuť u nás pracovat, ale nenašli jste mezi nabízenými pozicemi zrovna tu vaši? Nevadí, i tak nám na sebe zanechte kontakt. Rádi se dozvíme, v čem jste dobří a co byste u nás chtěli dělat a je možné, že najdeme místo právě pro vás. A nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.


Co bude s vaší odpovědí na náš inzerát?

Všechny vaše podklady, které jste nám v odpovědi na pracovní nabídku poslali, náš HR tým pečlivě vyhodnotí. Pokud se vaše i naše představy potkají, do 14 dnů vám zavoláme a pozveme vás na osobní pohovor.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.