Představujeme se:
RozpočtářiJejich práce je přesná, detailní a rozmanitá. Rozpočtové oddělení se věnuje cenovým nabídkám a rozpočtům všech možných projektů.

Rezervační smlouva

Hlavním cílem práce každého rozpočtáře je zjistit odpověď na základní otázku: „Jaká je reálná limitní nákladová cena, za kterou lze zakázku postavit?“ Než se rozpočtář k této odpovědi dopracuje, čeká ho spousta práce v poměrně krátkém čase. Práce to není jednoduchá, ale zvládáme ji bravurně a s úsměvem.

Ačkoliv se může zdát, že naše práce je velmi detailní, přesná a zdlouhavá, ve skutečnosti je rozmanitá. Pod rukama se nám točí spousta nejrůznějších projektů. Sotva si nastudujeme dokumentaci a zpracujeme cenovou nabídku k rekonstrukci školy, už máme na krku novostavbu bytového domu. Většinou jednotlivé akce zpracováváme každý sám, ale fungujeme skvěle i jako tým, rádi si vzájemně vypomůžeme i poradíme.

V rozpočtu si stále držíme dobrou náladu. A pokud nastane menší krizička třeba při finišování nějaké nabídky, tak ji rychle zaženeme něčím sladkým. Nejraději máme oříškové trubičky a zmrzlinu z nedaleké cukrárny!

Zajímáte se o kariéru v rozpočtovém oddělení?

Ozvěte se nám, možná čekáme právě na vás.


Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Na tomto místě najdete i všechny potřebné informace o volné pozici, popis toho, co vás při práci čeká, naši nabídku i požadavky, které jsou k pracovní pozici potřeba.


Ozvěte se nám nebo nám zanechte kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" nahrát svůj životopis s krátkým motivačním dopisem, ve kterém nám dáte vědět, proč máte o pozici zájem. Pak už stačí jen vyplnit stručný formulář se základními otázkami týkajícími se konkrétní pozice. Dáváme přednost těm zájemcům, kteří vyplní celý dotazník.
Máte chuť u nás pracovat, ale nenašli jste mezi nabízenými pozicemi zrovna tu vaši? Nevadí, i tak nám na sebe zanechte kontakt. Rádi se dozvíme, v čem jste dobří a co byste u nás chtěli dělat a je možné, že najdeme místo právě pro vás. A nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.


Co bude s vaší odpovědí na náš inzerát?

Všechny vaše podklady, které jste nám v odpovědi na pracovní nabídku poslali, náš HR tým pečlivě vyhodnotí. Pokud se vaše i naše představy potkají, do 14 dnů vám zavoláme a pozveme vás na osobní pohovor.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.