Představujeme se:
RozpočtářiTentokrát se podíváme na zoubek oddělení rozpočtářů. Jak to u nich vypadá a jak si udržují stále dobrou náladu? V oddělení rozpočtu vládnou ženy! Celkové osazenstvo totiž tvoří 7 žen a 3 muži, takže zkrátka babinec.

Hlavním cílem práce každého rozpočtáře je zjistit odpověď na základní otázku: „Jaká je reálná limitní nákladová cena, za kterou lze zakázku postavit?“ Než se rozpočtář k této odpovědi dopracuje, čeká ho spousta práce v poměrně krátkém čase. Práce to není jednoduchá, ale zvládáme ji bravurně a s úsměvem.

Ačkoliv se může zdát, že naše práce je velmi detailní, přesná a zdlouhavá, ve skutečnosti je rozmanitá. Pod rukama se nám točí spousta nejrůznějších projektů. Sotva si nastudujeme dokumentaci a zpracujeme cenovou nabídku k rekonstrukci školy, už máme na krku novostavbu bytového domu. Většinou jednotlivé akce zpracováváme každý sám, ale fungujeme skvěle i jako tým, rádi si vzájemně vypomůžeme i poradíme.

V rozpočtu si stále držíme dobrou náladu. A pokud nastane menší krizička třeba při finišování nějaké nabídky, tak ji rychle zaženeme něčím sladkým. Nejraději máme oříškové trubičky a zmrzlinu z nedaleké cukrárny!

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.