Úvod Kariéra Proč pracovat v Trigemě Náborový proces

Hledáme vás

Hledáme nové kolegy, kteří vyznávájí podobné hodnoty jako my. Primární jsou pro nás pracovní dovednosti a zkušenosti a chuť do práce. Při výběrovém řízení ctíme spravedlnost a nestrannost. Rádi spolu trávíme pracovní čas, vzájemně se podporujeme a pomáháme si, zároveň ale ctíme jedinečnost každého z nás.

Ozvěte se nám


Oslovila vás některá z nabízených pozic? Ozvěte se nám, čekáme na vás.


Přehled hledaných pozic

Všechny aktuálně inzerované pozice naleznete na stránce Volná místa. Na tomto místě najdete i všechny potřebné informace o volné pozici, popis toho, co vás při práci čeká, naši nabídku i požadavky, které jsou k pracovní pozici potřeba.


Ozvěte se nám nebo nám zanechte kontakt

V detailu každé pozice můžete prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" nahrát svůj životopis s krátkým motivačním dopisem, ve kterém nám dáte vědět, proč máte o pozici zájem. Pak už stačí jen vyplnit stručný formulář se základními otázkami týkajícími se konkrétní pozice. Dáváme přednost těm zájemcům, kteří vyplní celý dotazník.
Máte chuť u nás pracovat, ale nenašli jste mezi nabízenými pozicemi zrovna tu vaši? Nevadí, i tak nám na sebe zanechte kontakt. Rádi se dozvíme, v čem jste dobří a co byste u nás chtěli dělat a je možné, že najdeme místo právě pro vás. A nebo vás přednostně oslovíme, jakmile výběrové řízení na danou pozici zahájíme.


Co bude s vaší odpovědí na náš inzerát?

Všechny vaše podklady, které jste nám v odpovědi na pracovní nabídku poslali, náš HR tým pečlivě vyhodnotí. Pokud se vaše i naše představy potkají, do 14 dnů vám zavoláme a pozveme vás na osobní pohovor.

Potkejme se osobně


U osobního pohovoru se setkáme jednou či dvakrát a celým procesem vás provede vedoucí našeho HR oddělení Daniela. Už v rámci prvního kola se seznámíte s manažerem příslušného oddělení, do kterého se hlásíte. U odborných pozic na vás navíc bude čekat krátký test odborných znalostí.

U některých, zejména manažerských, pozic je nutné, abychom o vás věděli ještě něco navíc. Je tedy možné, že vás požádáme, abyste z pohodlí domova jednoduché psychologické dotazníky zaměřené na osobnostní profil, týmové či manažerské schopnosti.

Výběrové řízení je většinou jednokolové, u některých pozic je ale potřeba potkat se ve druhém kole i s užším vedením skupiny.

Pokud si vzájemně sedneme, můžete od nás očekávat konkrétní pracovní nabídku.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.