Úvod Média

Trigema v Holešovicích postaví další bytový dům Chytrého bydlení

19. 12. 2017

Developerská společnost Trigema hlásí akvizici dalšího svého bytového projektu, který vyroste do dvou let v pražských Holešovicích. Investiční náklady bytového domu NMN@Holešovice, jenž po dokončení nabídne 32 bytů, činí více jak 170 milionů korun.


Stavba 6podlažního domu Chytrého bydlení začne v ulici Na Maninách v průběhu této zimy a dokončena by měla být na přelomu léta a podzimu roku 2019. Stavební práce zajistí společnost Trigema Building.

Jednotlivé byty NMN@Holešovice, jež budou ve velikostech od 1+kk do 4+kk, budou v ceně od 3,7 milionů korun vč. DPH. Ke každému z nich bude balkón.

Dům bude v kategorii Chytré bydlení Plus, což například znamená, že součástí vybavení bude nucené větrání v podobě rekuperace vzduchu a možnost inteligentního ovládání bytů. Pro zájemce je k jejich výběru připravena široká škála provedení povrchů podlah a dveří. Samozřejmostí je také možnost uzpůsobit vlastnímu vkusu také vzhled koupelny. Všechny tyto prvky jsou navrženy ve velmi vysokém standardu. Budova bude zařazena do energetické třídy B - velmi úsporná.

Zdrojem tepla pro celou budovu bude teplovodní přípojka, což je nejekologičtější způsob vytápění. Nejzajímavějším prvkem projektu je rozlehlý vnitroblok, který bude sloužit pouze majitelům domu k oddychu a relaxaci. Pravidelnou závlahu zajistí automatický systém, který bude napojen na akumulační nádrž dešťových vod. Dnes výjimečným, do budoucnosti však samozřejmým vybavením každého domu budou navíc stanice pro dobíjení elektromobilů. Příprava pro jejich budoucí umístění je další součástí bytového domu NMN@Holešovice.

V přízemí domu se počítá také se dvěma komerčními prostory o celkové výměře okolo 200 m2 a v podzemním podlaží s garážovým stáním.

Architektem projektu je studio Quarta Architektura.

Z hlediska širších vztahů dům zapadá do celé urbanistické myšlenky ulice Na Maninách, která se line z jihu od Vltavy až na severní cíp Holešovic. Podle ankety travel blogerů z letošního ledna patří Holešovice mezi 15 nejvíce „cool“, tedy nejbezvadnějších čtvrtí v Evropě. Oblast podle autorů ankety skýtá pestrý kulturní program a zároveň skvělé podniky.

Další informace o projektu NMN@Holešovice naleznete na adrese www.nmn-byty.cz.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.