Úvod Média

Trigema vstoupila se zkolaudovaným projektem CSV@ŘEPY do segmentu prémiového bydlení

30. 10. 2017

První prémiový bytový projekt Chytrého bydlení společnosti Trigema byl zkolaudován a uveden do oficiálního prodeje. Na přípravě bytového domu CSV@Řepy, který nabízí dohromady 24 jednotek, se podílela studia OOOOX a ADNS. Díky tomu došlo ke skloubení vnitřní podoby interiéru s celkovým architektonickým záměrem.


Stavba pětipodlažního bytového domu CSV@Řepy, která začala vloni v létě, byla dokončena v září. Na přípravách projektu se podílelo studio OOOOX, jež zajišťovalo návrh vnitřního vybavení interiéru. Za celkový architektonický koncept byla odpovědná architektonická kancelář ADNS. Kombinace bílé fasády s balkónovým zábradlím a využitím materiálu Corten na domě vytváří dojem minimalismu. Tato odolná ocel, která představuje zajímavý architektonický prvek, je rovněž využita u vstupu do budovy, ve výtazích a jednotlivých bytech, což dodává exteriéru a interiéru prvek elegance.

„Bytový dům v Čistovické ulici je prvním příkladem toho, kdy byty prodáváme až po dokončení celé stavby. Věříme, že zájemci o prvotřídní bydlení práci architektů a designérů ocení,“ říká Marcel Soural, předseda představenstva společnosti Trigema.

Všech 24 jednotek, které jsou ve velikosti od 1+kk do 3+kk, je v úrovni Chytré bydlení Premium. Díky tomu je například v každém bytu dřevěná podlaha a vnitřní podlahové vytápění. Nechybí ani velká posuvná francouzská okna a prosklené balkóny, jež v nejvyšších podlažích nahrazují velké rozhlehlé terasy. Součástí vybavení je dále také technologie inteligentního ovládání bytu, která na dálku řídí nejen světla, rolety a externí žaluzie, ale také třeba vytápění jednotlivých místností. Čidla kvality vzduchu zase měří v interiéru koncentraci oxidu uhličitého, jež ukazují, jak moc je v bytě vzduch vydýchán. Uživatelé bytu se mohou napojit na rekuperační systém, díky němuž dochází ke zpětnému získávání tepla prostřednictvím rekuperačního výměníku. V nejvyšším patře jsou navíc individuální klimatizační jednotky.

Parkování je zajištěno v podzemních garážích a dále pak také přímo před bytovým domem.

Bytový dům CSV@Řepy leží v Praze 6 u ulice Čistovická. Budoucí rezidenti najdou v blízkosti oboru Hvězda, lesopark Řepy a areál Ladronky. Městská hromadná doprava je v místě zajištěna díky stanici metra trasy A Nemocnice Motol či Petřiny a zastávkám tramvají a autobusů Bílá Hora. Další napojení je umožněno prostřednictvím stanic metra trasy A Nemocnice Motol či Petřiny. Více informací o projektu lze nalézt na www.cistovicka.cz

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.