Úvod Média

Budoucnost je v robotech

03. 03. 2019
Prostřednictvím aplikace ve smartphonu nebo zapůjčených tabletech si může návštěvník Cyberdoga objednat víno, další nápoje, ale i třeba teplou kuchyni. Víno značky Dog in Dock z Vinařství Veselí nad Moravou pak na základě objednávek rozlévá přímo robot od Kuka Robotics. Vozíková dráha rozváží objednané víno a další občerstvení k jednotlivým stolkům umístěným v obou patrech objektu.

Cyberdog byl místem, kde proběhla reportáž České televize pořadu Polopatě. Pořad představuje v pravidelných rubrikách moderní trendy dnešní doby. Průvodce Filip Čapka s odborníky nebo známými osobnostmi nabízí nejnovější trendy i alternativní postupy s cílem inspirovat diváky.
O tom, jak Cyberdog vznikal a jak funguje s průvodcem pořadu hovořil Tomáš Císař, jeden ze spoluautorů projektu a současně i šéf studia Black n´Arch, a Radek Polák, mluvčí společnosti Trigema - stavebníka a investora projektu.


Na reportáž pořadu Polopatě se můžete podívat na webu www.ceskatelevize.cz/ivysilani

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.